Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
50,000L 35,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Ekrani: 15.6" HDD: 500GB Procesori: Intel Celeron N3050 (1.6GHz, 2MB) Rezolucioni: HD (1366x768) WiFi: PO Webcam: PO RAM: 4GB DDR3 Karta grafike: DVD-RW
30,000L 28,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Procesori: intel dual core Rezolucioni: 1024x480 Display: 7" WiFi: PO RAM: 1 GB HARD DISK-U: 8 GB SISTEMI OPERATIV: Android 4.3 jeally bean Bluetooth: PO
Bio
Tirane
Kerkohet te punesohet farmaciste ne Tirane ne fillim te shtatorit 2016 Tė interesuarat tė kontaktojnė: Tel: 067 491 1797 Prane Shkollėns se Baletit, Tiranė
3,990L 3,392L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set per meshkuj Cant + Rrip VV Set cante dhe rrip per meshkuj i zi. Materiali i rripit 100% lekure. Materiali i cantes cop. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Teper i bukur dhe cilesor.
1,690L 1,390L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape Per makinat model A4 Emri i modelit: DRL Voltazhi: 12 V Pesha: 500 g Te pa pershkrueshme nga uji dhe mjaft cilesore.
17,990L 14,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese Desktopi: Modeli: Desktop HP Compaq dc7900 Intel Core 2 Duo Processor 3.0GHz RAM 2GB DDR2 Memorja HDD 160GB SATA Sistem Operativ Windows 7 Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB Karte zeri: Intel HD audio Controller... mė shumė
1,790L 1,290L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Bateri e Jashtme me kapacitet 4400mAh Karikon nje telefon 2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh) Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB Jetagjatesia: 1000 cikle karikim
24,990L 22,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon me 2 karta SIM Rrjeti 4G LTE Hedhur ne treg ne Tetor 2015 Opsioni Fingerprint (Hapje nepermjet shenjes se gishtit) Ekran 5.5" Full HD 1080p RAM 2GB 16GB memorje Sistem Operativ Android 6.0.1 Marshmallow Procesor 8-Cores 1.5GHz Kamera Paresore 13MP Kamera Dytesore 5MP Kapacit... mė shumė
36,990L 33,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
TV Lobod 40" LED SMART Full HD LED-4018 DVBT2 Televizor SMART Android 4.4. Ju mundeson te lundroni ne internet dhe te perdroni aplikacionet Android - Aplikacione te para-instaluara: Twitter, YouTube, Facebook, Gmail. Madhesia e ekranit 40" (102 cm) Rezolucioni Full HD 1920 X 1080 pixels ... mė shumė
9,990L 6,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Ore Inteligjente GT08 me karte SIM Ktyen te gjitha funksionet e nje smartphone: telefonata, mesazhe, aplikacione e shume te tjera. Ekran HD touch screen me teknologji "perfect match" Me funksione per telefonin. Mund te telefononi direkt nga Ora Smart GT08 Kundra humbjes. te njofton kur je ... mė shumė
990L 495L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Syze Dielli per Meshkuj me Xham Pasqyr ne Tre Versione Stil teper i vecante. E disponueshme ne tre ngjyra: Blu, Jeshile dhe Gri.
1,990L 1,592L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Rrip per Femra Ngjyre Kafe BBR Material teper cilesor. Masat e disponueshme: 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135.
29,990L 19,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon Samsung Galaxy Note N7000 Shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire Ne kuti bashke me aksesoret e perfshire. Rrjeti 3G Ekran 5.3" Super AMOLED capacitive touchscreen Mbrojtje Corning Gorilla Glass Sistem Operativ Android v4.1.2 (Jelly Bean) Procesor Dual-core 1.4 GHz Cortex-A9 M... mė shumė
3,990L 3,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Cante Laptopi HP 16.1" Value Top Load Case Produkt Origjinal HP Per laptop deri ne 16.1" (40.9cm) Dizejnuar ne menyre perfekte, rehati maksimale, canta ka nje pjese te brendshme per laptop, xhepa te shumte dhe rrip te rregullushem per te mos lodhur shpatullen. Permasat: 41.2 x 30.4 x 6.3 cm ... mė shumė
5,400L 2,700L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
- Materiali Cope - Ngjyra Blu - Marka AJ
4,800L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: PAMBUK Ngjyra: GRI Prerja: FIXE Marka: PHILIPP PLEIN
7,800L 3,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
Xhup per Meshkuj
8,200L 3,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 07-10-2016
Mbaron: 07-11-2016
Materiali Lekure Ngjyra Blu Prerja Fikse
600L 470L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
I krijuar pėr trajtimin e tė gjitha sipėrfaqeve qė i nėnshtrohen veshjes nga avulli si qelqi, pasqyra , dusheme , pllaka , xham dhe lentet.
12,000L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: ECO PIUMA Ngjyra: MUSTARD Prerja: FIKSE Marka: VICINO