Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
133 oferta u gjetėn.
16,000L 3,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra E BARDHE - Prerja E VOGEL (-1 NR) - Marka NIKE
5,600L 2,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra E KUQE - Marka PRADA
10,800L 3,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
Fustan shume i mire dhe i rehatshem.
3,200L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra ZEZE - Prerja FIXE - Marka VICINO
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra E KUQE, E BARDHE, E ZEZE, BLU - Marka PHILIPP PLEIN
4,400L 2,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE/LEKURE - Ngjyra ZEZE - Marka E/A
3,200L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Lartesia e takes 10 CM - Ngjyra JESHILE - Prerja FIXE - Marka VICINO
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra BLU, E BARDHE - Marka ADIDAS
12,700L 3,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali Lekure - Ngjyra E Zeze - Prerja E Madhe (1 nr Plus ) - Marka Vicino
12,000L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali POLIESTER - Ngjyra I ZI - Prerja FIKSE - Marka TAKESHY KUROSAWA
4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
4,800L 2,000L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra GRI - Prerja FIXE
3,490L 2,440L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mizat dhe insektet po pushtojnė shtėpinė tuaj. A keni nevojė pėr ndihmė pėr t'i mbajtur ato jashtė? Ne ju prezantojme me produktin Buzz Off.
990L 890L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Byzylyk kundėr mushkonjave pėrdor njė teknologji tė avancuar pėr largimin e insekteve dhe ju jep mundėsi tė kaloni mė shumė kohė nė natyrė pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndėrsa ju jeni pėr peshkim, kamping, shėtitje, vrapim, nė lėvizje ose vetėm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandėn ... mė shumė
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mprehes i projektuar per mprehje te sigurt, te shpejte, efikas dhe i pershtatshem kudo dhe kurdo qe duhet te mprehni thiken tuaj te preferuar.
4,200L 3,990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Ēarēafi Ellipse me material natyral 100 % pambuk i cili ju siguron qėndrueshmėri, butėsi dhe ndjenjėn e luksit. Ēarēafi nė ngjyrė ari me material 100% pambuk satten i cili ju sjell ndjenjėn e mėndafshit, pamjen e bukur dhe ndjesinė apsolutisht fantastike nė lekurėn tuaj. Ngjyrat e tjera janė materi... mė shumė
3,990L 1,590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
InstaHang ėshtė mjet i ri revolucionar qė do tė zėvendėsojė ēekanin gozhdėt, telat dhe grepa nė shtėpi tuaj, duke ju lejuar tė kurseni kohė dhe para.
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Merrni format sexy qė keni kėrkuar gjithmonė. Ėshtė e shpejtė, e lehtė dhe zbavitėse! Digjni mė shumė kalori - humbisni mė shumė kilogram!
2,490L 1,740L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtoji udhėtimit tuaj kėnaqėsinė dhe sigurinė nė ēdo kohė. Materiali akrilik i mbrojtėses kundra diellit do tė bėjė tė mundur shpėrndarjen e rrezeve tė diellit. Nė mėnyrė tė sigurtė dhe tė efektshme do tė zvogėlojė rrezatimin e diellit gjatė ditės dhe dritat e makinave gjatė natės. Pėr nė mėngjes h... mė shumė
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
Reklamė