Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 18 ofertat e Shtėpive & Kopėshtėve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
18 oferta u gjetėn.
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
3,990L 2,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Jepini gjallėri dhomės tuaj me seti e kėllėfėve njėngjyresh Dormeo Una i cili ėshtė perfekte pėr dhomėn tuaj. Materiali pambuk percale do t'ju dhurojė butėsi dhe ngrohtėsi gjatė gjithė natės. Prodhuar me materiale tė zgjedhura me kujdes Material natyral - pambuk Elastike dhe pėrshtaten shumė mirė... mė shumė
4,490L 3,140L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtojini ngjyra dhe freski dhomės tuaj me seti e kėllėfeve Dormeo Twins, i cili vjen nė 4 kombinime tė ndryshme ngjyrash dhe me material 100% pambuk saten. I disponueshem nė 2 pėrmasa. Zgjidhni ngjyrėn tuaj tė preferuar: Blu/Pana Gri/Pana Jeshile/Pana Lejla/Pana
590L 400L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Projektuesi i dritave do te krijoje nje ambient shume te kendshem per shtepine apo dhomen tuaj. Mund te perdoren gjate nates ose per raste festash.
1,990L 590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Seti pėr lyerje me 4 copė ofron njė zgjidhje perfekte pėr muret dhe tavanet. Kjo do tė bėjė lyerjen tuaj mė tė shpejtė, mė profesionale, dhe mė tė lehtė.
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mprehes i projektuar per mprehje te sigurt, te shpejte, efikas dhe i pershtatshem kudo dhe kurdo qe duhet te mprehni thiken tuaj te preferuar.
1,990L 600L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbrojteset magjike dhe universale mbrojnė soben tuaj dhe e mbajnė atė tė pastėr pėr tė shmangur pastrimin e lodhshėm dhe tė ashpėr nė sipėrfaqet e gatimit. Falė sipėrfaqes reflektuese metalike te saj, ngrohja ėshtė permirėsuar dhe energjia ėshtė kursyer. Pakoja pėrmban: 4 cope 27 x 27 cm
1,190L 830L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mos u mundoni me dėrrasa, kaēavida apo mjete rrethanore. Me pastruesen e akullit, ju mund tė shkrini akullin nga xhami i ēdo automjeti nė pak sekonda.
6,990L 6,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Zhytuni nė butėsinė dhe komfortin qė do t'ju falė seti i kėllėfėve Dormeo Natural Touch! Materiali satten i kėtij seti do t'ju dhurojė elegance dhe ngrohtėsi ēdo mbrėmje. I disponueshėm nė 3 ngjyra: Bezhė Kafe Pana
2,490L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Pasuruesi i ujit nga Delimano ėshtė praktik pėr tė mbajtur ujin gjatė udhetimit dhe e konverton atė nga uji normal nė ujė bazik plotė me minerale ( potasium, zink, hekur, magnezium, kalcium, alumin) dhe ēdokush mund tė pijė kudo dhe kurdo. Pasuruesi i ujit ėshtė zgjedhja e perkryer kur ju jeni nė sh... mė shumė
4,200L 3,990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Ēarēafi Ellipse me material natyral 100 % pambuk i cili ju siguron qėndrueshmėri, butėsi dhe ndjenjėn e luksit. Ēarēafi nė ngjyrė ari me material 100% pambuk satten i cili ju sjell ndjenjėn e mėndafshit, pamjen e bukur dhe ndjesinė apsolutisht fantastike nė lekurėn tuaj. Ngjyrat e tjera janė materi... mė shumė
3,990L 1,590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
InstaHang ėshtė mjet i ri revolucionar qė do tė zėvendėsojė ēekanin gozhdėt, telat dhe grepa nė shtėpi tuaj, duke ju lejuar tė kurseni kohė dhe para.
3,490L 2,440L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mizat dhe insektet po pushtojnė shtėpinė tuaj. A keni nevojė pėr ndihmė pėr t'i mbajtur ato jashtė? Ne ju prezantojme me produktin Buzz Off.
16,900L 15,220L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Presioni: 4.5 Bar. Sistem antikalkar. Sistem kundėr pikimit.
60,000L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Furrė elektrike inkaso e varur me ZEV 6046 XBA. Kontroll mekanik me butona Kontroll i pjanurės nėpėrmjet furrės. Programim mekanik i kohės sė gatimit 3 funksione gatimi. Ventilator freskues. Kapaciteti i furrės:74 Litra, 3 pozione tavash. Derė me 2 xhama. Aksesorė:2 tava tė emaluara + skarė... mė shumė
550L 400L
ebuy.al
Tirane
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Laresi eshte i pershtashem pėr pastrimin e gjithe llojeve tė siperfaqeve qė lahen si: guzhina, dyshemeja, muret, pllakat, tualeti etj.
700L 550L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Multi Fabric remover heq dhe njollat mė tė vėshtira. I pasuruar me enzima active,nė gjendje pėr tė larguar njollat e barit,gjakut,vezės,salsave dhe vajit.
600L 470L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
I krijuar pėr trajtimin e tė gjitha sipėrfaqeve qė i nėnshtrohen veshjes nga avulli si qelqi, pasqyra , dusheme , pllaka , xham dhe lentet.