Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 11 ofertat e Stolive & Aksesorėve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
11 oferta u gjetėn.
405L 263L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 16-01-2017
Varese Femrash e Gjelber.
3,180L 2,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set ēantė + portofol pėr femra Ēantė pėr femra, bezhė me dizenjo Dimensionet: 32x28cm Portofol pėr femra, bezhė me logo Dimensionet: 19x10cm
2,980L 2,100L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Ēantė + Orė pėr meshkuj Ēantė pėr meshkuj, e zezė, me rrip Pėrmasat: 20cm x 20cm Orė pėr meshkuj, me rrip tė zi dhe fushė me mekanizma
2,380L 1,690L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set orash pėr ēifte, kafe Orė pėr meshkuj me rrip kafe dhe fushė tė bardhė Orė pėr femra me rrip kafe dhe fushė tė bardhė
1,980L 1,590L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Set: Orė & Byzylyk pėr meshkuj Orė pėr meshkuj, Curren me rrip kaf dhe fushė tė bardhė Byzylyk unisex handmade, I zi, me aksesor zar kubik
990L 495L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Syze Dielli per Meshkuj me Xham Pasqyr ne Tre Versione Stil teper i vecante. E disponueshme ne tre ngjyra: Blu, Jeshile dhe Gri.
3,990L 3,392L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set per meshkuj Cant + Rrip VV Set cante dhe rrip per meshkuj i zi. Materiali i rripit 100% lekure. Materiali i cantes cop. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Teper i bukur dhe cilesor.
1,990L 1,592L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Rrip per Femra Ngjyre Kafe BBR Material teper cilesor. Masat e disponueshme: 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135.
1,200L 990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Syze dielli fashion, per femra
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra BLU, E BARDHE - Marka ADIDAS
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra E KUQE, E BARDHE, E ZEZE, BLU - Marka PHILIPP PLEIN
Reklamė