Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 6 ofertat e Valixheve & Ēantave nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
6 oferta u gjetėn.
3,990L 3,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Cante Laptopi HP 16.1" Value Top Load Case Produkt Origjinal HP Per laptop deri ne 16.1" (40.9cm) Dizejnuar ne menyre perfekte, rehati maksimale, canta ka nje pjese te brendshme per laptop, xhepa te shumte dhe rrip te rregullushem per te mos lodhur shpatullen. Permasat: 41.2 x 30.4 x 6.3 cm ... mė shumė
5,400L 2,700L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
- Materiali Cope - Ngjyra Blu - Marka AJ
3,380L 2,290L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set ēantė(24x22cm) + portofol pėr femra Ēantė e vogėl pėr femra, e zezė me dizenjo e shkėlqim Portofol pėr femra, I zi me gri, me dizenjo me luspa Dimensionet: 19x10cm
2,480L 1,890L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set ēantė + portofol pėr meshkuj Ēantė pėr meshkuj, kafe e errėt Dimensionet: 22x18cm Portofol pėr meshkuj, kaf I errėt me logo Dimensionet: 11x8.5cm
4,400L 2,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE/LEKURE - Ngjyra ZEZE - Marka E/A
5,600L 2,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra E KUQE - Marka PRADA