Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 7 produktet e Automjeteve dhe Motorrėve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
7 produkte u gjetėn.
Kase Celesi per Range Rover
2,990L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Tirane
06-09-2016 17:24
Kase celesi per makinat Range Rover. Me 3 butona per funksione te ndryshme. Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dh...
Kase Celesi per Mercedes-Benz
3,290L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Tirane
06-09-2016 17:17
Kase celesi per makinat Mercedes - Benz Modeli: W203/211 Me 3 butona per funksione te ndryshme. Me mbajtese baterie Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponent...
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape
1,690L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:23
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape Per makinat model A4 Emri i modelit: DRL Voltazhi: 12 V Pesha: 500 g Te pa pershkrueshme nga uji dhe mjaft cilesore.
Ventilator per Automjete
2,490L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:20
Nje zgjidhje ideale per ditet e nxehta per automjetet te cilat nuk kane kondicioner. Mund te pershtatet ne cdo lloj automjeti si: veture, furgon, kamjon etj. Lidhja e energjise kryhet ne daljen e prizes se cigares. 12 deri 24 V.
Veshje timoni elastike
1,190L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:57
Veshje timoni elastike me arome e pershtatshme per timone makine me diameter 36 deri ne 40 cm. Shume e holle dhe me perberje silikoni i cili mund te vendoset pa shume mundim ne timonin e makines suaj. Gjithashtu produkti ka arome te kendshme per tju ofruar me shume kenaqesi gj...
Biciklete Hill 600 BMT
10,000L
Shitet
Automjete & Motorrė
Tirane
12-02-2016 09:29
Shitet nje biciklete Hill 600 BMT, per arsye mos perdorimi. Bicikleta eshte ne gjendje te mire, i mungojne vetem 2 ferrotat para dhe mbrapa. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Biciklete
€370
BMC
Automjete & Motorrė
Tirane
04-02-2016 11:36
Shitet nje biciklete BMC. Bicikleta eshte e sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje te shkelqyer.