Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 1 produktet e Dritave & Ndriēuesve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Llampe Tavoline LED me Ore dhe Tregues Temperature
5,590L
Dyqan Taxi
Drita & Ndriēues
Tirane
19-08-2016 08:21
Llampe LED per tavoline e cila tregon Oren dhe Temperaturen ne ekran LCD Mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe ndricimit Fuqia 6W Ndricimi maksimal 230 lm (zgjidhje midis 72, 177, 230 lm) Ngjyrimi i drites: midis 2800K dhe 5500K (e bardhe e ngrohte ose e bradhe e...
Reklamė