Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 6 produktet Elektroshtėpiake nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
6 produkte u gjetėn.
Mishelator per Llac
12,000L
Personale
Elektroshtėpiake
Durres
02-03-2017 14:57
SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUME CILSORE RURMEC .
Hekur Bomann
2,190L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:28
Hekur me avull, avull vertikal Pllake celiku Fuqia 1700 W Kontroll I vazhdueshem I temp dhe avullit Funksion vetepastrimi Fuqia 1700 w Kabell qe rrotullohet 360 grade
Ekspres ES 184 CB
15,300L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:25
Ekspres per kafe dhe kapucino Luge celiku 2 llampa pilote Rezervuari ujit 1.5 l Fuqia 1050 W Pipez per krijim avulli Sasi avulli e kontrollueshme Funksion per ngrohjen e filxhaneve Mates I nivelit te ujit Rrjete per te pikuar kafja
TOSTER ARIETE
2,390L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:33
Toster dhe grile, fuqia 750 w, pjastra qe nuk ngjisin, pozicion vertikal, 2 llampa spiune, pastrohet lehtesisht.
Lavatrice Beko
15,000L
Tregu i Ofertave
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:23
Shes Lavatrice Beko, e perdorur, ne gjendje te mire pune, pa difekte, pa probleme. Kapaciteti 5 kg.
Makine Akulli Klarstein
€560
Personale
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:26
Shes makine akulli te blere ne Gjermani perdorur vetem dy muaj. Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj. Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cd...
Reklamė