Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 23 produktet e Kompjuterave dhe Zyrave nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
23 produkte u gjetėn.
TV Box Android 5.1
€100
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
10-01-2016 08:44
Me Smart Box do te ktheni Televizorin tuaj ne nje kompiuter te vertete! Do te lundroni ne internet, do te komunikoni me njerezit e dashur kudo ne bote dhe do te shijoni filmat me te bukur. Jepini gjalleri televizorit tuaj me:Internet, Televizion, Youtube, Skype, Facebook, Lo...
Tablet Lenovo
€155
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
09-01-2016 14:29
Shitet Tablet i ri Lenovo ne kuti. Lenovo A7-30,model A3300, 3G, wifi, ekran 7 inch, 600 x 1024 pixels, procesor Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7,memoria 8 GB, 1 GB RAM, microSD support, kamera 2 mpx, bluetooth, ,bateria Li-Ion 3500 mAh. Super cilesor, ngjyra e zeze. Cmimi i diskut...
Laptop HP Pavilion DV7
€290
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
09-01-2016 14:10
Laptop HP Pavilion DV7 17.3 inc, procesor Phenon II N950 Quad Core 2x2.1Ghz, Ram 4Gb, hdd 250GB, graf i dedikuar ATI Radeon HD5000 1Gb, wireless. I sjelle nga Austria, ne gjendje super te mire, pothuaj si i ri. Cmimi I diskutueshem.