Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 23 produktet e Kompjuterave dhe Zyrave nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
23 produkte u gjetėn.
PC Fujitsu
€379
American Computers
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
08-07-2017 15:10
PC Fujitsu m720 ,cpu e5-1620 @3.6 ghz ,ram 12 GB, hdd 500 GB ,vga nvidia quadro 2000 1GB dedikuar
Laptop Dell Latitude
€100
American Computers
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
08-07-2017 15:01
Laptop Dell Latitude e6400,core i2 2.4 ghz,ram 2 GB, hdd 160 GB, VGA 1 GB shared
Printer CANON
€150
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:14
SHITET FOTOKOPJE CANON IR 1024 IF ME 4 FUNKSIONE, SCANER ME USB, FOTOKOPJE, FAX, PRINTER, SI DHE PRINTER RRJETI. PAJISJA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE KA SHUME PAK KOPJE, RRETH 47000 KOPJE. ESHTE EKONOMIKE DHE ZE PAK VEND. 1 KARTUCE BOJE SHKON TEK 5000 LEK DHE BEN 5000 DERI 90...
Laptop HP Probook
€260
Profesional Laptop
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:11
Hp Probook 6570 Profesional Laptop Core i5 4Giga RAM 320 hdd Kasa alumini Webcam 15.6 inch ekrani Graphic card. Intel Hd 4000 2000mb share
Laptop ASUS Gaming
0L
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:07
ASUS ROG GL752VW 17.3-inch Gaming Laptop (Intel i7 2.6GHz, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GTX960M 4GB Graphic Card, Windows 10 Pro) ASUS Gaming GL752VW (shume pak i perdorur i mbajtur ne menyre perfekte pa asnje gervishtje apo demtim). - Processor INTEL CORE I7-6700HQ (2.6 GHZ-3.5G...
Laptop Dell Latitude
€499
AMERICAN COMPUTERS
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
20-06-2017 16:04
Shes Laptop Dell Latitude E6540, i5-4210m 2.6 GHZ,RAM 8 GB, HDD 320 GB ,VGA 2.0 GB SHARED.
4 PC per salle interneti
€240
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
18-09-2016 15:29
Intel c2duo, 2Gb Ram, 250Gb HDisk, Karte Grafike Nvidia 8600GT, 4 ekrane 19inch widescreen, mouse+tastiere+kabllo, Shiten se bashku ose edhe tek.
Samsung ATIV Book 8
€600
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
18-09-2016 12:16
Laptopi eshte i perdorur por ne gjendje te mire. Me poshte parametrat, per cdo pyetje mund te me kontaktoni. Processor: Intel Core i7-3635QM 2.4 GHz (Intel Core i7) RAM: 8GB HDD: 1TB Graphics: AMD Radeon HD 8870M Display: 15.6 inch 16:9, 1920x1080 pixel, glossy: no
Pajisje Call Center
€9,000
Call Center
Kompjutera & Zyra
Tirane
19-08-2016 06:41
Shitet Biznes Call Center. Ne te perfshihet: Server HPG6 Switch cisco 48 port Cisco Switch Rack 26U 14 PC all in one (njesia dhe monitori jane nje) Mobiljet (tavolina dhe karrike shume cilesore) 2 tavolina xhami Tavoline mbledhje e rrumbullaket dhe karriget Rafte dhe ...
Monitor & TV Flat 20"
€0
LCD TV
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:44
Shitet ose nderrohet, Me komplet me 4 karrige tavoline per ambjente te jashtme, Karrige zyre (ekzekutive) etj. Pannello: LCD TV Area di visuale: 20" Wide Luminosita: 500 CD/meter katror Contrasto: Dinamico 1000000:1, Statico 100000:1 Angolo di visuale (Orizzontale/Vertical...
MACBOOK AIR MID 2014
€620
Apple
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:39
CPU i5 1.4 GHZ RAM 4 GB DDR3 HDD 120 SSD GPU HD5000 1.5 GB WEBCAMERA -THUNDERBOARD SCR 13.3 INCH BATERIA 8-10 ORE 130 CIKLE Ky produkt ka 6 muaj Garanci!
Lenovo G50-70
22,000L
Lenovo
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:35
CPU 1.4 GHZ DUAL CORE 2957U RAM 4 GB DDR3 HDD 120 GB 7200 RPM GPU INTEL 1.7 GB WEBCAMERA - DVD RW- HDMI-USB 3.0 SCR 15.6 INCH HD LED BACTERIA 2-3 ORE Ky produkt ka 6 muaj Garanci!
Android TV Box
€50
Android
Kompjutera & Zyra
Tirane
19-07-2016 10:11
Shiten Android TV Box te ardhur nga Italia. Kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Telefon Android: mund te shkarkoni shume aplikacione si SKYPE, YOTUBE, FACEBOOK dheLOJRA. Funksionon me cdo televizor Plazma qe ka vend per te vendos...
Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude
€235
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
02-06-2016 13:05
Mundesojm dhe blerjen me KESTE Mjafton te jeni ne mardhenie pune , Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet, Per te gjitha produktet tona. Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu) SSD 128 GB (super i shpejt) Vga ...
Laptop Acer 64 Bit
€145
Acer
Kompjutera & Zyra
Tirane
06-02-2016 14:37
Shitet Laptop Acer 64 Bit extensa dual core. Laptopi eshte ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje. 4GB Ram ddr3. 250GB hard disk. Ekran Led. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Laptop Asus i7
€250
Asus
Kompjutera & Zyra
Tirane
31-01-2016 05:01
Shitet Laptop Asus i7. Laptopi eshte ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Laptop Toshiba Satellite C670D
€240
Toshiba
Kompjutera & Zyra
Tirane
31-01-2016 04:44
Shitet Laptop Toshiba 17.3 Inch. Laptopi eshte ne gjendje perfekte,procesor Dual Core E240, ram 4Gb, hardisk 250Gb, graf Ati Radeon HD6310, web cam, wireless. Cmimi eshte i diskutueshem.
Kompjuter Desktop
€20
HP 1706
Kompjutera & Zyra
Tirane
29-01-2016 13:59
Shitet kompjuter desktop HP 1706. Pajisja eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i negociueshem.
Laptop Dell Core 2 Duo
€170
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
20-01-2016 13:10
Shitet Laptop Dell Core 2 Duo. Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, hdd 160Gb, 14.1inc, wireless. Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi i diskutueshem.
Laptop hp I5
€380
HP
Kompjutera & Zyra
Tirane
20-01-2016 12:54
Shitet Laptop HP i5. HP Probook 8540P, procesor Core i5-M540 2.53 Ghz, RAM 4 Gb, HDD 250 Gb, karta Grafike Nvidia NVS 5100M 1 Gb dedikuar, ekran 15.6 inch, webCam, wireless, fingerprint. Cmimi i diskutueshem.