Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
144 produkte u gjetėn.
Samsung Galaxy S6 Edge
€600
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 12:36
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge. Telefoni eshte 32 GB, ngjyre gold. Pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte.
Kamera HD
€28
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 06:33
Shiten Kamera HD Turbo. Kamera cilesore dhe sisteme full HD regjistrimi. Cmimi eshte 28 Euro per secilen
Sistem Vezhgimi
€0
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 06:01
Ju ofrojme sisteme vezhgimi me kamera ,me konfigurime per cdo levizje. Gjithcka vjen me foto ne celularin tuaj per nje siguri me te larte . Cdo detektim vjen direkt ne emailin tuaj me 3 foto per sekond . Ben gjithashtu menaxhimin e targave te makinave.
Laptop Apple
22,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:16
Shitet Laptop Apple, prodhim i vitit 2004. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire. Model ibook G4, i perdorur vetem 6 muaj. Cmimi i diskutueshem
Gjenerator
€3,200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:10
Shitet gjenarator. Ne gjendje shume te mire pune, shume pak i perdorur. Me 19 dalje 15, trefazorsh. Cmimi eshte i diskutueshem.
DVD RECORDER SONY
€230
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:05
Shitet DVD RECORDER SONY. Rdr-hxd 870 (Profesional) Capacity hdd : 160 gb hdmi Output HD 1080p upscaling Digital TV Tuner Advanced Electronic Program Guide (dual RW) Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC One Mini 2
€220
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
19-02-2016 14:45
Shitet celular HTC ONE MINI II, i ri. Display 4.5 inches OS v4.4.2 (KitKat) Memory Internal 16 GB, 1 GB RAM Camera Primary 13 MP Secondary 5 MP.
Laptop Dell Core 2 Duo
€170
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
18-02-2016 09:30
Shitet Laptop Dell Core 2 Duo. Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, hdd 160Gb, 14.1inc, wireless. Cmimi eshte i diskutueshem.
Plan Gatimi Hotpoint Ariston
37,700L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 10:12
Shitet Plan Gatimi Hotpoint Ariston ne kompanine Go Tech Electronics. VETRO60 CM 4 VATRA GAZ SIPERFAQE QERAMIKE AUTONDEZJE VALVUL SIGURIE GARANCI 2 VJET.
Thares Lageshtie Ariston
26,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:53
Shitet Thares Lageshtie Ariston prane Go Tech Electronics. Fuqia Tharese: (Lt/dite): 12.0 Kapaciteti depozites: (Lt): 2.7 Gaz: R134A Ushqyesi: (V-Hz): 50-230-1 Fuqia e konsumit (max): (W): 270 Konsum Vjetor: (kW/h): 135 Qarkullim Ajri: (M3/h): 125 Komprensor: Rrotu...
Lavatrice Hotpoint Ariston
73,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:42
Shitet Lavatrice Hotpoint Ariston prane kompanise Go Tech Electronics. E zeze, Kapaciteti 8 KG, 1.400 xhiro, Klasi A+, Super silencioze, Ekran LCD, Qendrim I lire. GARANCI 2 VJET.
Lavatrice Hotpoint Ariston
75,000L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:04
Shitet Lavatrice Hotpoint Ariston prane kompanise Go Tech Electronics. E bardhe, Modeli FUTURA, Kapaciteti 10KG, 1200 xhiro, Klasi AA, Ekran elektronik, Qendrim I lire. GARANCI 2 VJET.
Lavatrice Hotpoint Ariston
89,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 08:51
Shitet prane kompanise Go Tech Electronics lavatrice Hotpoint Ariston. Pajisja eshte e re, ngjyre e bardhe, Modeli AQUALTIS, Kapaciteti 9 KG larje + 6 KG tharje, 1.400 xhiro, Klasi A, Super silencioz, Ekran LCD, Sistemi ECOTECH, Qendrim I lire - GARANCI 2 VJET.
Samsung S4
25,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 10:38
Shitet celular Samsung S4. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Sony Xperia Z3
€299
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 09:47
Shitet celular Sony Xperia Z3 36GB. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Pajisje per DJ dhe Orkestra
€4,000
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 06:37
Shiten paisje per DJ, jan shume pak te perdorura. 1- Dinakord 16 kanale, 2 x 700 W, 8ohm. 2-Bokse FBT, seria Verve, 900 W, 8ohm, 2 cope. 3-Bokse FBT, seria Verve, 450 W, 8 ohm, 2cope. 4-Steka Boksesh ngjyre gri, 4 cope. 5-Kabull bosesh 20 metra, 2 cop dhe kabull 10 metra 2 c...
Foni per DJ dhe Live
€1,200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
11-02-2016 10:37
Shiten Set fonie per DJ & LIVE. Bokset jane te amblifikuar (shiten komplet). 2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W..Active 2 way full range. 1 Boks (monitor) LEM H 300MA. 1 Mikser YAMAHA-MG16/6FX. 2 Stativa e te gjitha fishat. Cmimi eshte i diskutueshem.
Stereo Sony dhe 4 Bokse
17,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
09-02-2016 15:25
Shitet nje Stereo Sony dhe 4 Bokse. Pajisjet jane ne gjendje shume te mire, pa shenja perdorimi. Fuqia e tyre eshte shume e madhe. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy Note 5
€559
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
09-02-2016 11:42
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 5 Blu I Erret,origjinal me sistem android Version Amerikan ,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Telefoni eshte i ri,asnjeher i perdorur Gjithashtu vjen me karikuesin,fishen dhe kufjet origjinale Per ato qe nuk e njohin Note 5 eshte cilesuar si tele...
iPhone 5
24,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
07-02-2016 09:32
Shitet iPhone 5. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, me bateri te re. Cmimi eshte i padiskutueshem.