Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
Samsung Galaxy Note 4
€339
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
05-02-2016 14:50
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 4 Blu I Erret,origjinal me sistem android Version Amerikan ,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekt si i ri Ekrani eshte i paster pa shenja Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale Telefoni eshte...
Celular Samsung Galaxy Alpha
€230
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
04-02-2016 12:29
Shitet nje celular Samsung Galaxy Alpha. Celulari eshte ne gjendje shume te mire dhe me shenja minimale perdorimi. Mund edhe te nderrohet me tablet +/- diferencen. Cmimi eshte i negociueshem. https://njoftime.io/56b33ff7ce558282070a2c9c/samsung-galaxy-alpha/
Samsung Galaxy Core Advance
€80
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
02-02-2016 15:05
Shitet celular Samsung Galaxy Core Advance, ne gjendje perfekte, pa shenja perdorimi .... Kamera 5megapixel dhe 1 mega pixel , Ram 1Giga , Memorie 8 Giga , procesor 1.2 dual core , 4.7 madhesia ekranit , Bateria 2000 mAh...
Tablet Asus
10,000L
Asus
Pajisje elektronike
Tirane
01-02-2016 12:00
Shitet Tablet Asus 8GB EMMC, 0.3M/2M Camera EAN. Eshte i blere ne Gusht shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. Cmimi i padiskutueshem.
Printer Ricoh Aficio 2020D
25,000L
Ricoh
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 09:56
Shitet Printer Ricoh Aficio 2020D A3 dhe A4. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire, dhe shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.
Apple iPad 16G
€250
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 04:55
Shitet Apple iPad 16G. Tableti ka Wi-Fi, kellefin lekure origjinale Philips, OS 9.0.2,account Clash Of Clans ne super klan dhe aplikacione te tjera. Ne gjendje pothuaj si i ri, i sjelle nga USA. Cmimi i diskutueshem.
LG LTE 3 (4G)
€100
LG
Pajisje elektronike
Tirane
29-01-2016 13:53
Shitet telefon LG LTE 3 (4G). Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje perfekte . Telefoni suporton 4G , kamera 8 , 1.2 megapixel , RAM 2GB , Memorie 8 GB , Procesor 1.5 Dual Core , Madhesia ekranit 4.7 inch , Bateria 2540 mAh .
Samsung Galaxy S3
10,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-01-2016 12:48
Shitet nje celular Samsung Galaxy S3. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, dhe ka vetem nje gervishtje te vogel. Cmimi eshte i padiskutueshem.
iPhone 6 128GB
€650
iPhone
Pajisje elektronike
Tirane
26-01-2016 09:35
Shitet iPhone 6 128GB, ngjyre gri, me version OS 9.2. Eshte i sapo ardhur nga Amerika dhe pak dite i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Pajisje per DJ
25,000L
DJ
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:59
Shiten pajisje per DJ te pajisura nga dy CD Player dhe mixerin bashke me valixhen e vet. Cmimi i diskutueshem.
Alcatel One Touch Pop C7
90,000L
Alcatel
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:49
Shitet Alcatel One Touch Pop C7 i perdorur por ne gjendje te mire pune dhe estetike. Eshte me garanci per 2 vjet, i blere tek neptuni. Cmimi i diskutueshem.
Play Station 3
18,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:37
Shitet Play Station 3 slim, 150 GB pa cip, ne gjendje te shkelqyer. Me 2 leva & 3 lojra (GTA 4,PES 2013, PES 2016 Demo). Cmimi i padiskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€400
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:59
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge. Telefoni eshte pothuajse i ri, vetem 3 jave i perdorur, me flete garancie 2 vjecare. Versioni iOS5555.
HTC One Mini 2
€280
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:54
Shitet HTC One Mini 2. Telefoni eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo gje tjeter, eshte ne kuti me te gjitha elementet, adapter, kufje etj.
HTC One M8
€220
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:36
Shitet nje Smartphone HTC One M8. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe i perdorur vetem nga nje person, ne versionin Android 4.1.
iPhone 6
€550
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 06:40
Shitet iPhone 6 64GB, ngjyre gri. Telefoni eshte i perdorur por shume i mbajtur, ne gjendje perfekte, si i ri. Ka karikuesen dhe fishen origjinale te telefonit. Cmimi i negociueshem.
ACER ASPIRE 7720G
40,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 16:04
Shitet ACER ASPIRE 7720G 19 INCH, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. I pershtatshem per DJ, arkitekt etj. HDD 250G, RAM 4 G, GRAFIKA 1750 (512 e dedikuar), cante + karikues. Cmimi i padiskutueshem.
Pajisje per studio
350,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:31
Shiten paisje per studio, kamer Sony Z1, sony 1000, aparat Canon 650D + grip, PC HP Z210 16GBRAM i7 3.40GHz, 3 HDD 2-500GB 1-1TB. I kompletuar per montazh, te kompletuara me bateri dhe karikuse, me tavoline. Cmimi i padiskutueshem.
Pajisje per salle interneti
€5,500
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:19
Shiten 9 PC per salle interneti, 3 playstation, 3tv 32 polesh, me leva kolltuqe, foni dj, ne gjendje te mire pune. Cmimi i padiskutueshem.
iPhone 5S
€200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:02
Shitet iPhone 5S gold. Ne gjendje te shkelqyer. Vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Reklamė