Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
Bokse
€3,000
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 14:38
Shiten 6 Bokse, dy amplifier, mikser, stativa dhe fisha. Pajisjet jane ne gjendje te mire pune.
Iphone 4 S
19,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 13:36
Shitet nje iPhone 4S i ri 8GB, i zi, i sjelle nga ShBA. I Zhbllokuar dhe mend te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
Galaxy S6 Adge
€400
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 07:15
Telefoni esht ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri , 3 jave i perdorur dhe me flet garancie 2 vjecare.
HTC One M8
€220
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 05:24
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike, i perdorur nga vetem nje person.
Reklamė