Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
144 produkte u gjetėn.
Samsung Galaxy XCover2
€230
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:51
Shitet Samsung Galaxy XCover2.
NOKIA 6310i
8,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:45
Shitet Nokia 6310i origjinal me neon ne gjendje shume te mire. I pershtatshem edhe per makine Mercedes Benz. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Bokse Energy
€760
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:40
Shiten 2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W.. Active 2 way full range Cmimi eshte i diskutueshem.
Karte Micro SD 32GB + Adaptor SD Platinet
1,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:19
Karte Micro SD + Adaptor Kapaciteti 32GB Klasi i shpejtesise Class 10 Lexim 20 MB/s Shkrim 12 MB/s Mund te mbaje deri ne 2000 kenge format MP3 (nese 1 kenge eshte 4 minuta)
Wireless N Router 300Mbps Netis
2,790L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:17
Netis Wireless N Router, 300Mbps 2T2R, Me 2 antena nga 5dBi Frekuencat 2.4GHz, 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, SPI firewall, Multiple SSID, Qos, WPS Button, autorun utility.
Printer Brother All-in-One Inkjet
26,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:14
Printer All-In-One Multifunksional Printer, skaner, fotokopje dhe faks Teknologjia Injekt me ngjyra Printimi maksimal me permasa 11 x 17" Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes) Shpejtesia e printimit: - Bardhe e zi: 35ppm...
LAPTOP ASPIRE ONE ATOM N2600
39,990L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
19-09-2016 18:41
Sistemi: Windows 7 32-bit Procesor: Intel Atom 1.6 GHz RAM: 2 GB DDR3 HDD: 320 GB Display: 10.1" HD LED Graphics: Intel 762 Mb Camera: 2 Mp Lidhjet: Wireless,Lan,HDMI,VGA
Laptop Profesional Toshiba
€119
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 17:31
Oferte per studente: Shes Laptop Profesional Toshiba sat pro. rdToshiba satellite pro2GB RAM 160 HDD 13.3 inch Webcam integruar etj.
Laptop HP Pavilion DV5
€180
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 17:25
HP Pavilion Dv5 15.4" Intel Core 2 Duo Processor P7450 4 GB RAM DDR2 128 GB SSD Toshiba DVD RW (R DL) / DVD-RAM Integrated Webcam Stereo speakers , microphone HDMI Memory Card Reader 5 in 1 Battery 6-cell Windows 10
iPhone 6
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 16:47
Shitet iPhone 6 I zi, 16 GB Unlocked. I saposjelle nga Amerika, ne kuti i pahapur me te gjitha aksesoret origjinale.
Samsung Galaxy S4 mini
25,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:33
Shitet Samsung Galaxy S4 mini Vetem 4 muaj i perdorur Ne gjendje perfekte.
iPhone 4
€85
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:06
TELEFON I BLERE NE USA. NE GJENDJE SHUME TE MIRE. PJESET ORIGJINALE I PA HAPUR. EKRAN DHE KAPAKET ORIGJINAL. PA ASNE GERVISHTJE ,I ZI, 16 GB. I PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON
PS3 FAT 80GB
6,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:02
Shitet Playstation 3 fat me 80GB Pak i perdorur Ka kabull HDMI
16 KOMPJUTERA+PC SERVERIT
300,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:59
SHITEN 16 KOMPJUTERA + PC SERVERIT, 3 PRINTERA NJERI I MADH ME 80 KOPJE/MINUT DHE DY TE VEGJEL SI DHE KARRIGE DHE TAVOLINA TE NJE QENDRE INTERNET. FRIGORIFER I VOGEL FRESKUES, PER PIJE, NE GJENDJE TE MIRE PUNE
HP compaq 6005 pro microt
€110
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:51
Shitet HP compaq 6005 pro microt 8 cope, HP PC, PRO DUALCORE AMD ATHLON 11 X2 220 4 096 MBYTE 250.00BYTE, Cmimi eshte i diskutueshem.
Tastiere A4Tech
€15
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:33
Shitet tastiere A4Tech USB marka A4Tech, gaming Keybord x7. Rezistente ndaj cdo depertimi te lengshem, ideale per cdo lloj perdorime si dhe per lojra. Eshte e kualifikuar profesionalisht. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€470
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:12
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge model SM-G925T. I ri, ne qese ( BRAND NEW ) me zero ore pune 32GB, Ngjyra GOLD, bashke me karikuesin origjinal, punon me cdo lloj karte, global unlocked, Cmimi eshte i diskutueshem.
iPhone 6
€390
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:52
Shitet iPhone 6 GOLD ne gjendje perfekte, Pothuaj si i ri. Pa asnje shenje perdorimi, I perdorur vetem pak dite, Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€470
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:31
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge model SM-G925T. Pajisja eshte e re, ne qese, e pa prekur per asnje lloj perdorimi, Ngjyra GOLD, 32GB, Cmimi eshte i diskutueshem.
Aparat fotografik NIKON D 90
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:28
Shitet Aparat fotografik NIKON D 90. Ne kuti, shume pak i perdorur per evente familjare. Me grip batery, karrikues. Cmimi eshte i padiskutueshem.