Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
MIXER AUDIO
14,500L
Global Electronics
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:56
- The mixers that make up the AME series are characterized by their compact size, robustness and operating possibilities. - Are distinguished by the number of mono input channels (2 in the model AME 202 USB) or (4 in the model AME 402 USB). - All other features are identi...
iPhone 5
30,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:34
IPhone 5 16 GB. I perdorur ngjyre i bardhe. Me te gjitha aksesoret. Ka disa gervishtje te vogla ne cepat e celularit.
HTC One M8
€200
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:30
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike,i perdorur nga vetem nje person.
iPhone 5C
26,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 17:00
iPhone 5C 8GB Telefoni eshte shume pak i perdorur ne gjendje perfekte, bashke me karikues Kompatibel Telefon Apple me 1 karte SIM Permasat: 124.4 x 59.2 x 9 mm Ekran LCD 4.0 inch touchscreen (640 x 1136 pixels) Memorie e brendshme 16 GB RAM 1 GB Porte per micro USB Kamera...
Syze per Realitet Virtual
4,490L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 16:40
Syzet te cilat kthejne Smartphonin tuaj ne nje ekran per Realitet Virtual. Ju mund te qendroni ne shtepi dhe te perjetoni Realitetin Virtual direkt nga Telefoni juaj. - Universale, te pershtatshme per Smartphone nga 4 inch deri ne 6 inch(Android ose iPhone) - Shijoni pamje 3D...
Acer Z330
14,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 16:35
Acer Smartphone Z330 Me 2 Karta SIM Rrjeti 4G LTE Ekran 4.5" 480x720 pixels IPS Screen Procesor Quad-core 1.1 GHz Sistem Operativ Android 5.1 1GB RAM Memorje e brendshme 8GB Kamera Paresore 5MP Kamera dytesore 5MP Kapaciteti i baterise 2000mAh Opsione shtese: - Wi-...
Aparat Nikon REFLEX
69,990L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:51
Aparat Nikon REFLEX
Kufje Universale
490L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:48
Kufje universale me mikrofon
Power bank Remax
1,190L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:44
Power bank Remax 2500mAh, ne forme plumbi. Power bank permban fishen per karikim. Drita e kuqe tregon qe Power Bank eshte ne karikim, drita blu tregon qe eshte karikuar. I pershtatshem per tu mbajtur me vete. E karikon celularin tuaj 1 here.
iPhone 6
33,000L
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:27
iPhone 6 Resolution 1136 x 640 pixels OS iOS 9.3 Capacity 16 GB Processor A9 chip with 64 bit architecture
PS3
€250
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:24
320GB 10 lojra te instaluara 4 CD origjinale 2 Joystick origjinal Kabell HDMI dhe RCA Playstation pothuajse i ri me cmim te negociueshem.
Laptop Asus eeePC
€50
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:21
Laptop i markes Asus eeePC 1005HA Ekran 10.1 inch 1G ram 1.7 dual core 250 GB hard disk Shenim: Ekrani eshte i thyer, duhet zevendesuar. Laptopi punon shume mire dhe mund te lidhet me nje monitor te jashtem si ne foto.
Vodafone Wi Fi on Go
15L
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:18
USB per WIFI me karte SIM. Punon me karte Vodafone (nuk eshte testuar per karta sim te tjera) Eshte dhe lexues MicroSD Vendoset direkt ne PC dhe krijoni lidhje interneti si dhe mund te lexoni ose dergoni sms nga karta juaj ose mund ta vendosni ne prize USB dhe krijoni Wi Fi Ho...
Power Bank
1,890L
ebuy.al
Pajisje elektronike
Shqiperi
21-08-2016 13:38
Power Bank e cili mund te karikoje deri ne 3 here smartphonin tuaj.
Mbajtes Shenimesh Elektronik iNote
8,990L
Dyqan Taxi
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 08:13
iNote Mobile Note Taker eshte nje pajisje e vogel nepermjet te ciles mund te hidhen ne kompjuterin tuaj te gjitha shenimet qe mbani ne fletore ose ne nje cope letre.
iPhone 6
€390
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:22
Shitet iPhone 6 Gold ne gjendje perfekte. I sjelle nga Amerika. Punon me cdo lloj karte. I perdorur me kellef mbrojtes dhe mjaft i mirembajtur. Cmimi €390 ( ose 53 000 leke ) i diskutueshem.
iPad
€390
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:16
Shitet iPad i ri 4G. I sjelle nga Amerika. I ri, ne kuti me te gjitha aksesoret. Prodhim origjinal Apple per Ameriken. Me sim card qe mund te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
iPhone 6S
€610
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:07
Shes iPhone 6S 64GB. Pajisja eshte me ngjyre gri, i ri. Eshte e ardhur nga Amerika.
Samsung Galaxy Note 5
€0
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:03
Shitet Samsung Galaxy Note 5 White 32GB, 4G. Ne gjendje Perfekte. Telefoni punon me te gjitha kartat. Vjen me kuti dhe karikuesin.
iPhone 4S
13,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:59
Shitet Iphone 4S i Bardhe, pak i perdorur ne gjendje shum te mire funksionale. 16 GB Room, 8MP camera. Shum mire i mbajtur. Karikues origjinal, mbrojtese ekrani, kase gome. Cmimi eshte i diskutueshem.
Reklamė