Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
Printer
€7,000
BROTHER DCP
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:56
Shes per servis ose pjese kembimi, Printer, Skaner, Fotokopja bardhe e zi personal qe ka problem furren nuk printon mire eshte funksional per skaner. Ka 2 tonera brother me boje te reja ne qese te cilat mund te shiten dhe vec cmimi = 4.000 Lek . Cmimi 7.000 Lek per tonerat e...
Laptop
€0
MacBook Pro
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:48
Shitet MACBOOK PRO mid 2010 15,4 inch Ne GJENDJE PERFEKTE. i5 RAM 4 GB HDD 500 GB HDD WEBCAMERA dhe THUNDERBOLT SCREEN 15.4 INCH OS El Capitan (pa kuti, me kabull karikimi te gjate) Cmimi mund te diskutohet.
PC+Monitor
25,000L
Asus
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:38
Shes Kompjuter per Gaming me keto parametra: Hard Disk 320 GB Karta Grafike - Nvidia GeFroce 9600 GT Procesor - Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz Ram - 4 GB Monitor hp 20" Tastiere + Mouse + Kufje Nese jeni te interesuar per me shume kompjutera, ofroj deri ne 5 kompjutera ...
Ftohese Laptopi
1,790L
Omega Ice Cube Colors
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:34
Ftohese laptopi me dizajn metalik dhe plastik. Shume e pershtatshme per te parandaluar problemet qe shkaktohen nga nxehja e laptopit. Dy ventilatore te inkorporuar ne anet e bazamentit. Permasat: Gjatesi 140 mm, Gjeresi 140 mm, Lartesi 22 mm 1 porte USB Shpejtesia e rrotul...
iPad Air
€210
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:53
iPad Air, WiFi + Celular (2G/3G/4G-LTE), 16 GB, i Zi Ne gjendje perfekte Shoqerohet me mbrojtese per ekranin si dhe Cover origjinal para/mbrapa
Android TV Box
7,500L
NEXBOX
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:46
Kjo pajisje kthen televizorin tuaj ne nje smart phone android" Procesor Quad Core, 1GB DDR3 RAM 8GB SSD memorje Suporton HDMI Full HD, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet WIFI ose me Fish Android 5.1.0, KODI, Browser Google, suporton aplikacionet G...
Aparat per gjetjen e sinjalit satelitor
€0
Aparat
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:41
Nje mjet i domosdoshem per ata qe meren me montime antenash televizive. Shows strength and quality readings Shows channel picture Shows both S/N and C/N Show numerical reading and bar reading Completely programmable by the user Signal Lock Light Audio tone 3.5 inch TFT ...
Televizor "BUTRINTI"
€2,000
Televizor
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:35
Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet pėr koleksionistė dhe kineastė qė duan tė bėjnė filma tė para viteve '90,...
iPhone 5S
28,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 09:14
IPHONE MODEL A1457 I ZHBLLOKUAR ME CDO KARTE NE BOTE, 4G. CELULARI KA KASE TE NDERRUAR PER ARSYE PREFERENCE(KA ARDHUR NGA ANGLIA, PER TE MOS PAGUAR KESTE NGA KOMPANIA KU ESHTE BLERE), NUK KA PATUR DEMTIME NE QARK E AS KONTAKT ME LENGJET! NUK KA PATUR ASNJEHERE NEVOJE PER SERVIS...
Lenovo K910
€150
Lenovo
Pajisje elektronike
Tirane
11-08-2016 14:48
Shitet Lenovo K910. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire.
PS3 me Ēip
20,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
07-08-2016 14:11
Shitet PS3 160 GB. Pajisja eshte shume pak e perdorur. Ne gjendje shume te mire. Me lojera brenda.
iPhone 4S
€120
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
01-08-2016 06:11
Shitet iPhone 4S. Celulari eshte i zi. Shume pak i perdorur dhe i mirembajtur.
Samsung Galaxy S3
11,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-07-2016 11:20
Shitet Samsung Galaxy S3. Pajisja eshte ne gjendje perfekte. Shitet me nje cmim shume ekonomik. Cmimi eshte i diskutueshem.
iPhone 6S
€510
iPhone
Pajisje elektronike
Sarande
19-07-2016 15:16
Shitet iPhone 6S 64GB me ngjyre te zeze. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja te vogla anesore te perdorimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Android Tv Box
€50
Android 4.4.2
Pajisje elektronike
Tirane
01-06-2016 13:00
Shitet Android TV Box i ardhur nga italia e Cila lidhet me televizorin dhe e ktheni televizorin ne nje Smartphone Android...Funksionon me cdo televizore plasma qe ka vend per te vendosur fishin HDMi Edhe 8 cope kane ngelur Memorja 8GB Ram 1Gb Wifi 2.4 Ghz Suporton 1080 HD,...
Shes ose nderroj samsung galaxy s6
€270
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
30-05-2016 11:36
Celulari eshte ne gjendje perfekte, i mbajtur mire dhe i perdorur vec per 4 muaj. bateria i mban mbi 6 ore perdorim. nderrohet me iphone 5s ose versione me te reja.
Samsung Galaxy S6 Edge
€430
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-04-2016 13:18
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge, 36 GB Gold. Celulari eshte ne gjendje perfekte, pothuajse si i ri. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S3
13,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-04-2016 14:10
Shitet Samsung Galaxy S3. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC M8
25,000L
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
21-04-2016 13:16
Shitet HTC M8. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur. Pa asnje gervishtje.
Samsung Galaxy S7 Edge
€650
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
16-04-2016 13:11
Shitet Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB. Celulari eshte i paperdorur, i sapo ardhur nga jashte.
Reklamė