Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
144 produkte u gjetėn.
Samsung Galaxy J5
23,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
16-04-2016 13:05
Shitet Samsung Galaxy J5. Celulari eshte me 2 karta, i paperdorur. Ram: 1.5 GB. Procesor: Quad Core 1.2 GHz. Camera: 13 Megapixel secondary 5MP. Android: 5.1.1. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Samsung Galaxy ALPHA
€229
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
15-04-2016 14:12
Shitet SAMSUNG GALAXY ALPHA blu i erret, Origjinal me sistem Android. Versioni me i mire me 32 GB Amerikan, i zhbllokuar per cdo karte shqiptare. Telefoni eshte ne gendje shume te mire, i ruajtur me xham gjate gjithe kohes, ekrani perfekt, vjen se bashku me fishe dhe karikues ...
Play Station 4
€450
Play Station
Pajisje elektronike
Tirane
10-04-2016 13:02
Shitet Play Station 4. Pajisja shitet me 2 levat, fishat dhe 5 lojra. Cmimi eshte i diskutueshem.
Lenovo A399
9,000L
Lenovo
Pajisje elektronike
Tirane
09-04-2016 12:23
Shitet Lenovo A399. Celulari eshte ne kuti, pa kamera para. Me dy karta. Me garanci per nje vit.
BlackBerry Q10
€149
BlackBerry
Pajisje elektronike
Tirane
06-04-2016 13:58
Shitet BlackBerry Q10. Telefoni eshte ne gjendje gati perfekte. Telefoni eshte shume i shpejte,kryen cdo funksion me lehtesi per shkak te 2 GB RAM qe disponon. Ekrani eshte mjaft i qarte,3.1 inch Full HD,Super Amoled me tastiere QWERTY. Me kontrast te larte qe ben ekranin te...
iPhone 5S Gold 16GB
40,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
06-04-2016 12:10
Shitet iPhone 5S Gold 16GB. Eshte pak i perdorur por pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S4
26,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
30-03-2016 15:41
Shitet Samsung Galaxy S4. Celulari eshte i pa perdorur, ne kuti. Shitet se bashku me karikuesin, kufjet, baterine dhe manualin. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Kamera Canon
€1,500
Canon
Pajisje elektronike
Tirane
13-03-2016 11:58
Shitet Kamera "Canon" profesionale. Bashe me kameren shiten edhe 4 bateri dhe blic. Kamera eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC One M7 64GB
25,000L
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
13-03-2016 11:50
Shitet HTC One M7 64GB. Telefoni eshte ne gjendje perfekte, pa asnje gervishtje. Full HD. Ka dizajn te jashtezakonshem. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Aparat Nicon D 300
€1,500
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
13-03-2016 11:46
Shiten Aparat Nicon D 300, dhe pjese te tjera si: Lente Nicon 50 mm+ lente Nicon 85 mm, flash, 4 bateri, bateri grip, pult control, karte memorie 2+8 MB, cante profesionale, dhe 3-kembesh. Cmimi i padiskutueshem.
LG Nexus
12,000L
LG
Pajisje elektronike
Tirane
13-03-2016 11:40
Shitet LG Nexus. Shume i mirembajtur. Android version 5.1 Lolipop 16 GB. Ka dhe nje xham mbrojtes. Cmimi eshte i padiskutueshem.
iPhone 6
€420
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
11-03-2016 11:59
Shitet iPhone. Telefoni eshte ne gjendje shume e mire.
Play Station 2
10,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
08-03-2016 15:07
Shitet Play Station 2. Eshte si i ri, shume pak i perdorur. Memory Card 8 MB. Cmimi i padiskutueshem.
Xiaomi Mi3
€80
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
08-03-2016 15:01
Shitet Celular Xiaomi Mi3. 13 MP Camera. 2 GB RAM Quadcore. I zi, i perdorur. Ka nevoje per nderrim ekrani.
iPhone 4
19,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 12:24
Shitet iPhone 4 i ri, 16Gb. Ngjyre e zeze, i sjelle nga USA, ne kuti me ambalazhin origjinal, i cbllokuar dhe mund te perdoret pa asnje lloj problemi me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
Kompjuter Dell
€230
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 11:56
Shitet kompjuter Dell+ Monitor, te reja. Brand Dell Optiplex 780,procesor Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz, RAM 4 GB, HDD 250 GB. Ekran i ri Dell 17 inc ne kuti. Cmimi eshte i diskutueshem.
Leva per PlayStation
3,500L
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:57
Shiten Leva per PlayStation. Levat jane te sapo ardhura nga jashte. Ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i padiskutueshem,
iPhone 4
13,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:52
Shitet iPhone 4, 16 GB. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Printer Skaner Fotokopje
€90
HP
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:29
Shitet Printer, Skaner, Fotokopje HP Laserjet M1005MFP. Pajisja eshte e perdorur vetem me bojen fillestare. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop HP Compaq Mini
€90
HP
Pajisje elektronike
Tirane
02-03-2016 14:10
Shitet Laptop HP Compaq Mini. Laptopi eshte ne gjendje shume te mire. I perdorur, por pa karikues. Cmimi eshte i diskutueshem.
Reklamė