Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
144 produkte u gjetėn.
iPhone 5S
€200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:02
Shitet iPhone 5S gold. Ne gjendje te shkelqyer. Vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
iPhone 6 Plus
€450
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:17
iPhone 6 Plus 128GB; Telefoni vjen nga USA dhe eshte ne gjendje shume, shume te mire. Vetem 1 perdorues. Perdorur ne rrjetin Verizon (Vodafone) por mund te perdoret ne cdo lloj rrjeti me GSM Ky njoftim eshte vetem per telefonin.
Printer Ricoh Aficio 2020D
25,000L
Ricoh
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 09:56
Shitet Printer Ricoh Aficio 2020D A3 dhe A4. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire, dhe shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.
Nokia Lumia 530 Dual Sim
6,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:35
Nokia Lumia 530 Dual SIM Ekrani 4.0" , 5MP Camera , 512MB RAM, 4 GB , 1430mAh Li-Ion , Dy karta, Microsoft Windows Phone 8.1 , 2014 July
PHONE 6 SPACE GRAY
38,000L
"R&R" Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:30
PHONE 6 SPACE GRAY (SI I RI) A++ MEMORIA 16 GB SHOQEROHET ME GARANCI AKSESORE OEM + KUFJE + XHAM + COVER
Laptop Apple
22,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:16
Shitet Laptop Apple, prodhim i vitit 2004. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire. Model ibook G4, i perdorur vetem 6 muaj. Cmimi i diskutueshem
Karte per Montazhe Video
€190
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 13:58
Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR) shoqeruar me program montazhi Edius 4 Card PCI Canopus DVStorm XA Plus
Bokse
€3,000
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 14:38
Shiten 6 Bokse, dy amplifier, mikser, stativa dhe fisha. Pajisjet jane ne gjendje te mire pune.
Televizor "BUTRINTI"
€2,000
Televizor
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:35
Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet pėr koleksionistė dhe kineastė qė duan tė bėjnė filma tė para viteve '90,...
Thares Lageshtie Ariston
26,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:53
Shitet Thares Lageshtie Ariston prane Go Tech Electronics. Fuqia Tharese: (Lt/dite): 12.0 Kapaciteti depozites: (Lt): 2.7 Gaz: R134A Ushqyesi: (V-Hz): 50-230-1 Fuqia e konsumit (max): (W): 270 Konsum Vjetor: (kW/h): 135 Qarkullim Ajri: (M3/h): 125 Komprensor: Rrotu...
PC+Monitor
25,000L
Asus
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:38
Shes Kompjuter per Gaming me keto parametra: Hard Disk 320 GB Karta Grafike - Nvidia GeFroce 9600 GT Procesor - Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz Ram - 4 GB Monitor hp 20" Tastiere + Mouse + Kufje Nese jeni te interesuar per me shume kompjutera, ofroj deri ne 5 kompjutera ...
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25
3,500L
R&R Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:39
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesor Shume praktik ne perdorim! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci
Plan Gatimi Hotpoint Ariston
37,700L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 10:12
Shitet Plan Gatimi Hotpoint Ariston ne kompanine Go Tech Electronics. VETRO60 CM 4 VATRA GAZ SIPERFAQE QERAMIKE AUTONDEZJE VALVUL SIGURIE GARANCI 2 VJET.
Tastiere A4Tech
€15
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:33
Shitet tastiere A4Tech USB marka A4Tech, gaming Keybord x7. Rezistente ndaj cdo depertimi te lengshem, ideale per cdo lloj perdorime si dhe per lojra. Eshte e kualifikuar profesionalisht. Cmimi eshte i diskutueshem.
Foni per DJ dhe Live
€1,200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
11-02-2016 10:37
Shiten Set fonie per DJ & LIVE. Bokset jane te amblifikuar (shiten komplet). 2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W..Active 2 way full range. 1 Boks (monitor) LEM H 300MA. 1 Mikser YAMAHA-MG16/6FX. 2 Stativa e te gjitha fishat. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC One M8
€200
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:30
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike,i perdorur nga vetem nje person.
Vodafone Wi Fi on Go
15L
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:18
USB per WIFI me karte SIM. Punon me karte Vodafone (nuk eshte testuar per karta sim te tjera) Eshte dhe lexues MicroSD Vendoset direkt ne PC dhe krijoni lidhje interneti si dhe mund te lexoni ose dergoni sms nga karta juaj ose mund ta vendosni ne prize USB dhe krijoni Wi Fi Ho...
iPad Air
€210
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:53
iPad Air, WiFi + Celular (2G/3G/4G-LTE), 16 GB, i Zi Ne gjendje perfekte Shoqerohet me mbrojtese per ekranin si dhe Cover origjinal para/mbrapa
Iphone 4 S
19,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 13:36
Shitet nje iPhone 4S i ri 8GB, i zi, i sjelle nga ShBA. I Zhbllokuar dhe mend te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
Play Station 2
10,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
08-03-2016 15:07
Shitet Play Station 2. Eshte si i ri, shume pak i perdorur. Memory Card 8 MB. Cmimi i padiskutueshem.
Reklamė