Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
HTC One M8
€220
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 05:24
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike, i perdorur nga vetem nje person.
Galaxy S6 Adge
€400
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 07:15
Telefoni esht ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri , 3 jave i perdorur dhe me flet garancie 2 vjecare.
Iphone 4 S
19,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 13:36
Shitet nje iPhone 4S i ri 8GB, i zi, i sjelle nga ShBA. I Zhbllokuar dhe mend te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
Bokse
€3,000
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 14:38
Shiten 6 Bokse, dy amplifier, mikser, stativa dhe fisha. Pajisjet jane ne gjendje te mire pune.
iPhone 5S
€200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:02
Shitet iPhone 5S gold. Ne gjendje te shkelqyer. Vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Pajisje per salle interneti
€5,500
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:19
Shiten 9 PC per salle interneti, 3 playstation, 3tv 32 polesh, me leva kolltuqe, foni dj, ne gjendje te mire pune. Cmimi i padiskutueshem.
Pajisje per studio
350,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:31
Shiten paisje per studio, kamer Sony Z1, sony 1000, aparat Canon 650D + grip, PC HP Z210 16GBRAM i7 3.40GHz, 3 HDD 2-500GB 1-1TB. I kompletuar per montazh, te kompletuara me bateri dhe karikuse, me tavoline. Cmimi i padiskutueshem.
ACER ASPIRE 7720G
40,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 16:04
Shitet ACER ASPIRE 7720G 19 INCH, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. I pershtatshem per DJ, arkitekt etj. HDD 250G, RAM 4 G, GRAFIKA 1750 (512 e dedikuar), cante + karikues. Cmimi i padiskutueshem.
iPhone 6
€550
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 06:40
Shitet iPhone 6 64GB, ngjyre gri. Telefoni eshte i perdorur por shume i mbajtur, ne gjendje perfekte, si i ri. Ka karikuesen dhe fishen origjinale te telefonit. Cmimi i negociueshem.
HTC One M8
€220
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:36
Shitet nje Smartphone HTC One M8. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe i perdorur vetem nga nje person, ne versionin Android 4.1.
HTC One Mini 2
€280
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:54
Shitet HTC One Mini 2. Telefoni eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo gje tjeter, eshte ne kuti me te gjitha elementet, adapter, kufje etj.
Samsung Galaxy S6 Edge
€400
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:59
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge. Telefoni eshte pothuajse i ri, vetem 3 jave i perdorur, me flete garancie 2 vjecare. Versioni iOS5555.
Play Station 3
18,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:37
Shitet Play Station 3 slim, 150 GB pa cip, ne gjendje te shkelqyer. Me 2 leva & 3 lojra (GTA 4,PES 2013, PES 2016 Demo). Cmimi i padiskutueshem.
Alcatel One Touch Pop C7
90,000L
Alcatel
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:49
Shitet Alcatel One Touch Pop C7 i perdorur por ne gjendje te mire pune dhe estetike. Eshte me garanci per 2 vjet, i blere tek neptuni. Cmimi i diskutueshem.
Pajisje per DJ
25,000L
DJ
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:59
Shiten pajisje per DJ te pajisura nga dy CD Player dhe mixerin bashke me valixhen e vet. Cmimi i diskutueshem.
iPhone 6 128GB
€650
iPhone
Pajisje elektronike
Tirane
26-01-2016 09:35
Shitet iPhone 6 128GB, ngjyre gri, me version OS 9.2. Eshte i sapo ardhur nga Amerika dhe pak dite i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Samsung Galaxy S3
10,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-01-2016 12:48
Shitet nje celular Samsung Galaxy S3. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, dhe ka vetem nje gervishtje te vogel. Cmimi eshte i padiskutueshem.
LG LTE 3 (4G)
€100
LG
Pajisje elektronike
Tirane
29-01-2016 13:53
Shitet telefon LG LTE 3 (4G). Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje perfekte . Telefoni suporton 4G , kamera 8 , 1.2 megapixel , RAM 2GB , Memorie 8 GB , Procesor 1.5 Dual Core , Madhesia ekranit 4.7 inch , Bateria 2540 mAh .
Apple iPad 16G
€250
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 04:55
Shitet Apple iPad 16G. Tableti ka Wi-Fi, kellefin lekure origjinale Philips, OS 9.0.2,account Clash Of Clans ne super klan dhe aplikacione te tjera. Ne gjendje pothuaj si i ri, i sjelle nga USA. Cmimi i diskutueshem.
Printer Ricoh Aficio 2020D
25,000L
Ricoh
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 09:56
Shitet Printer Ricoh Aficio 2020D A3 dhe A4. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire, dhe shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.