Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
MIXER AUDIO
14,500L
Global Electronics
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:56
- The mixers that make up the AME series are characterized by their compact size, robustness and operating possibilities. - Are distinguished by the number of mono input channels (2 in the model AME 202 USB) or (4 in the model AME 402 USB). - All other features are identi...
iPhone 5
30,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:34
IPhone 5 16 GB. I perdorur ngjyre i bardhe. Me te gjitha aksesoret. Ka disa gervishtje te vogla ne cepat e celularit.
HTC One M8
€200
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:30
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike,i perdorur nga vetem nje person.
Cante Laptopi Per Femra
4,690L
Dyqan Taxi
Valixhe & Ēanta
Tirane
06-09-2016 18:08
Cante laptopi per femra NOXF-114 Case Logic 15" Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 15 " Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj,rripi eshte i ndryshueshem sipas preferenca...
Parka Prerje Mesatare
9,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 18:03
TALLY WEiJL Parka Prerje Mesatare me Kapuc Ngjyra Kaki TALLY WEiJL Parka me e pelqyera nga femrat. Prerje mesatare me kapuc Ngjyra: Kaki Materiali: 30% pambuk, 58% poliester dhe 12% poliamid/neilon Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Mbyllja me zinxhire. Parka e duh...
Xhakete Model i Hapur
5,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 18:00
TALLY WEiJL Xhakete Model i Hapur Xhakete model i hapur per femra Marka: TALLY WEiJL Materiali: 52% viscoze, 46% poliester dhe 2% neilon. Prerje e gjate Ngjyra: Gri me efekte. Masa: S, M dhe L Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se njohur TALLY ...
Xhakete Lekure
6,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 17:53
TALLY WEiJL Xhakete Lekure Ngjyre e Zeze mod5 Xhakete lekure shume e bukur. Mbyllje me zinxhir te metalizuar dhe me dy xhepa anesore me zinxhir. Ngjyre e zeze. Materiali: lekure. Masat: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se n...
Xhinse Gri Elastike
3,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 17:40
TALLY WEiJL Xhinse Gri elastike me 5 Xhepa Marka: TALLY WEiJL Ngjyra: Gri e hapur Materiali: 98% pambuk dhe 2% elastan Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Stil shume i pelqyer dhe ne mode. Xhinse me 5 xhepa dhe me shtrat te shkurter. Pjese e koleksionit Autumn-Winte...
Kase Celesi per Range Rover
2,990L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Tirane
06-09-2016 17:24
Kase celesi per makinat Range Rover. Me 3 butona per funksione te ndryshme. Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dh...
Kase Celesi per Mercedes-Benz
3,290L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Tirane
06-09-2016 17:17
Kase celesi per makinat Mercedes - Benz Modeli: W203/211 Me 3 butona per funksione te ndryshme. Me mbajtese baterie Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponent...
iPhone 5C
26,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 17:00
iPhone 5C 8GB Telefoni eshte shume pak i perdorur ne gjendje perfekte, bashke me karikues Kompatibel Telefon Apple me 1 karte SIM Permasat: 124.4 x 59.2 x 9 mm Ekran LCD 4.0 inch touchscreen (640 x 1136 pixels) Memorie e brendshme 16 GB RAM 1 GB Porte per micro USB Kamera...
Syze per Realitet Virtual
4,490L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 16:40
Syzet te cilat kthejne Smartphonin tuaj ne nje ekran per Realitet Virtual. Ju mund te qendroni ne shtepi dhe te perjetoni Realitetin Virtual direkt nga Telefoni juaj. - Universale, te pershtatshme per Smartphone nga 4 inch deri ne 6 inch(Android ose iPhone) - Shijoni pamje 3D...
Acer Z330
14,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Tirane
06-09-2016 16:35
Acer Smartphone Z330 Me 2 Karta SIM Rrjeti 4G LTE Ekran 4.5" 480x720 pixels IPS Screen Procesor Quad-core 1.1 GHz Sistem Operativ Android 5.1 1GB RAM Memorje e brendshme 8GB Kamera Paresore 5MP Kamera dytesore 5MP Kapaciteti i baterise 2000mAh Opsione shtese: - Wi-...
Lares fytyre
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:29
Laresi i fytyres me perberes natyrale, aroma te kendeshme dhe veprim delikat. Pastron, ngushton poret, normalizon prodhimin e yndyres pa krijuar tharje ne lekure. Ekstraktet natyrale te lules Marigold, gjetheve te meshteknes, ndihmojne lekuren te rivendose balancen natyrale. ...
Krem per lekuren e kembeve
1,800L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:22
Krem per lekuren e kembeve. Me lavander, aloe vera, ekstrakte kamomili, vajra esenciale. Ushqen, zbut, mbron leluren e kembeve. Ideal per riparimin e lekures se demtuar gjate veres e plazhit. Ndjesi freskie. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Vaska me mbajtese
7,610L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
05-09-2016 17:10
Vaska me mbajtese
Karroce Fiesta
11,500L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
05-09-2016 17:03
Karroce Fiesta per femije 6 vjec+. Rrotat e para te levizsshme, mbeshtetesja e kurrizit me pozicione, mbeshtetesja e kembeve e levizsshme. Me kosh per te vendosur cantat.
Cante per shkolle me Frozen
2,490L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:58
Cante per shkolle me personazhin e preferuar te femijeve, permban 2 xhepa per ndarjen e fletoreve dhe librave dhe 2 xhepa anesore.
Cante per kopesht
990L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:54
Cante per kopesht me princeshat e Disney.
Mbajtese vere Golfist
5,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:43
Nje mbajtese vere teper e vecante. Dhuroni dicka unike per te apasionuarit e veres.