Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kompozim me lule
10,000L
ebuy.al
Dasma & Evente
Shqiperi
29-08-2016 16:36
Kompozim me lule, me trendafila te kuq.
Kompozim ne Kuti
3,500L
ebuy.al
Dasma & Evente
Shqiperi
29-08-2016 16:06
Kompozim lulesh, ne kuti te rrumbullaket.
Ore per meshkuj
2,490L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
24-08-2016 15:47
Ore per meshkuj, CURREN, me zinxhir silver me fushe te zeze, Stainless Steel kunder ujit
Parfum per femra, Today Tomorrow Always, 50 ml, Avon
4,400L
Movida.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
24-08-2016 15:44
Parfum Today Tomorrow Always Aromė e butė dhe delikate si pėrkujdesi pėr tė dashurin tuaj. Notat kryesore: pjeshkė, jasemin myshk i ėmbėl. Kategoria e luleve.
Set ore dhe byzylyk per meshkuj
1,200L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
24-08-2016 15:38
Set orė + byzylyk pėr meshkuj Ore per meshkuj, me rrip blu, kontur kaf dhe fushe blu e erret Byzylyk unisex, I zi, me dizenjo rrathėsh
Pupa te sheshta per femra
2,000L
Movida.al
Kėpucė
Shqiperi
24-08-2016 15:35
Pupa tė sheshta pėr femra, tė bardha, rrobė Gomė me dizenjo bardhė e zi
iPhone 6
33,000L
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:27
iPhone 6 Resolution 1136 x 640 pixels OS iOS 9.3 Capacity 16 GB Processor A9 chip with 64 bit architecture
PS3
€250
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:24
320GB 10 lojra te instaluara 4 CD origjinale 2 Joystick origjinal Kabell HDMI dhe RCA Playstation pothuajse i ri me cmim te negociueshem.
Laptop Asus eeePC
€50
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:21
Laptop i markes Asus eeePC 1005HA Ekran 10.1 inch 1G ram 1.7 dual core 250 GB hard disk Shenim: Ekrani eshte i thyer, duhet zevendesuar. Laptopi punon shume mire dhe mund te lidhet me nje monitor te jashtem si ne foto.
Vodafone Wi Fi on Go
15L
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:18
USB per WIFI me karte SIM. Punon me karte Vodafone (nuk eshte testuar per karta sim te tjera) Eshte dhe lexues MicroSD Vendoset direkt ne PC dhe krijoni lidhje interneti si dhe mund te lexoni ose dergoni sms nga karta juaj ose mund ta vendosni ne prize USB dhe krijoni Wi Fi Ho...
Set Parfum TOMMY HILFIGER Cologne EDT 100 ml dhe Cante Shpine
5,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:37
Set Parfum TOMMY HILFIGER Cologne EDT 100 ml + Cante Shpine Set per djemte mjaft i vecante. Cante Shpine dhe Parfum Tommy Hilfiger. Parfum origjinal TOMMY HILFIGER 100 ml. Arome joshese qe nuk kalon pa u vene re. Cante shpine multifunksionale.
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape
1,690L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:23
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape Per makinat model A4 Emri i modelit: DRL Voltazhi: 12 V Pesha: 500 g Te pa pershkrueshme nga uji dhe mjaft cilesore.
Ventilator per Automjete
2,490L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:20
Nje zgjidhje ideale per ditet e nxehta per automjetet te cilat nuk kane kondicioner. Mund te pershtatet ne cdo lloj automjeti si: veture, furgon, kamjon etj. Lidhja e energjise kryhet ne daljen e prizes se cigares. 12 deri 24 V.
Veshje timoni elastike
1,190L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:57
Veshje timoni elastike me arome e pershtatshme per timone makine me diameter 36 deri ne 40 cm. Shume e holle dhe me perberje silikoni i cili mund te vendoset pa shume mundim ne timonin e makines suaj. Gjithashtu produkti ka arome te kendshme per tju ofruar me shume kenaqesi gj...
Motorr pedalues per femije
7,490L
Dyqan Taxi
Lodra & Hobet
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:49
Motorr pedalues per femije I pershtatshem per moshat nga 1 vjec - 5 vjec. Bateri e rikarikueshme Drita dhe muzike
Syze Dielli Origjinale Carrera
23,290L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:45
Syze dielli origjinale unisex Marka: Carrera Modeli: 123/S VZZCO Gjeresia e lentes: 49 mm Hapesira midis dy lenteve: 21 mm Gjatesia e bishtave: 145 mm Ngjyra e skeletit: Blu e erret me gold Ngjyra e lentes: Kafe Me mbrojtje te larte UV. Stil i vecante dhe mjaft i pelqy...
Set Parfum Chanel Chance EDP 50 ml dhe Cante per Femra
15,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:39
Set Parfum Chanel Chance EDP 50 ml + Cante per Femra Set mjaft i vecante per femra. Parfum origjinal CHANEL CHANCE EDP 50 ml. Arome fantastike e Chanel. Arome e fresket, delikate dhe shume terheqese. Gjithashtu ne set perfshihet edhe nje cante per femra shume e bukur.
Kreher Elektrik Fast Hair Straightener
3,890L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:31
Kreher elektrik per drejtimin e flokeve Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. Avantazhet e pėrdorimit dhe specifikimet teknike: - Floke te drejte dhe plot shkelqim ne nje kohe shume te shkurter - Kokrriza qeramike qe mbrojne flokun - Gradacion 750 Fahren...
In Styler Wet to Dry
5,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:23
Stilues Wet 2 Dry Volum, Onde, te dreja apo thjesht krehje e lehte, te gjitha keto mund ti keni me nje Stilues te vetem. Rezultate me te mira me me pak nxehtesi qe mos demtoje floket tuaj. Nje stilues i sigurt, i pershtatshem per cdo model flokesh. Shume efikas ne stilimin...
Valixhe me Bojera
2,490L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:17
Valixhe me Lojra per Jashte Primo Giocofuori Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Tė pėrshtatshme pėr fėmijėt parashkollorė dhe nxėnėsit sepse zhvillojnė aftėsitė krijuese tė fėmijėve, nuk pėrmbajnė elementė kimikė tė dėmshėm. ...