Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Tigan me Veshje Guri
2,590L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Laprake, Tirane
24-08-2016 12:59
Tigan shume cilesor me veshje guri i cili mundeson gatime te shpejta dhe eleminon ngjitjen e ushqimeve ne bazamentin e tij. Kapaku eshte prej alumini dhe ka 3 vrima te vogela per nxjerrjen e avullit ne masen e duhur. Diametri: 28 cm
Eleminues Mushkonjash
2,990L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Laprake, Tirane
24-08-2016 12:49
Eleminues mushkonjash shume efikas dhe praktik mund te perdoret ne cdo ambjent te shtepise (duhet te shmangni kontaktin e pajisjes me ujin) Pajisje e cila kursen ne maksimum energjine, nuk krijon asnje lloj zhurme, shume e thjeshte per tu vene ne pune, efikasitet i larte ne elemi...
Decograf Glitter Toy Color
100L
ebuy.al
Mjete shkollore
Shqiperi
21-08-2016 15:03
Shishe te vogla 25 ml I perdorshem per cdo objekt duke efektin e xixave; Me majen e holle lejojne kontrollin e plote te nxjerrjes se bojes per te dhene forma te ndryshme ne menyre perfekte; Diametri i majes eshte 0.7 mm; Pervec se mund te pikturosh mund edhe te shkruash.
Fustan dhe Kapele per Femije
3,000L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
21-08-2016 14:55
Fustan + kapele per vajza te vogla, cilesia shume e mire.
Sandale me Taka
24,000L
ebuy.al
Kėpucė
Shqiperi
21-08-2016 14:41
Sandale me taka, ngjyra e zeze.
Komplet Carcafesh
18,000L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-08-2016 14:23
Komplet ēarēafėsh pambuku. Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm. Ngjyra Bezhe.
T Shirt per Meshkuj
1,900L
ebuy.al
Veshje burrash
Shqiperi
21-08-2016 14:18
T- Shirt per meshkuj, ngjyra blu.
Power Bank
1,890L
ebuy.al
Pajisje elektronike
Shqiperi
21-08-2016 13:38
Power Bank e cili mund te karikoje deri ne 3 here smartphonin tuaj.
Ore per Femra
1,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
21-08-2016 13:34
Ore per femra, shume cilesore.
Locion trupi, fytyre dhe flokesh
950L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
21-08-2016 13:29
Locioni ndriēon butėsisht lėkurėn dhe flokėt dhe ruan shkėlqimin e tyre natyral dhe fortėsinė e tyre. Ju do tė ndjeheni mrekullueshėm me lėkurėn tuaj: tė re, mė tėrheqėse dhe mė tė bukur. Trup- Hidhni locion nė pėllėmbė tė dorės dhe pėrhapeni butėsisht nė lėkurė tė thatė nė t...
Cante per Femra
3,800L
ebuy.al
Valixhe & Ēanta
Shqiperi
21-08-2016 13:27
Cante per femra, cilesia shume e mire.
Atlete per Meshkuj
2,700L
ebuy.al
Kėpucė
Shqiperi
21-08-2016 13:25
Atlete per meshkuj, cilesia shume e mire. MASA: 40, 41, 42, 43, 44
Lapustila per Tabele te Bardhe
590L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Tirane
19-08-2016 08:25
Lapustila te cilat fshihen kollaj pasi shkruhet ne tabelen e bardhe Tharje e shpejte, intensitet te larte boje, fshihen lehtesisht me nje lecke te thate ose fshirese. Ngjyrat Blu, Jeshile, e Kuqe dhe e Zeze.
Llampe Tavoline LED me Ore dhe Tregues Temperature
5,590L
Dyqan Taxi
Drita & Ndriēues
Tirane
19-08-2016 08:21
Llampe LED per tavoline e cila tregon Oren dhe Temperaturen ne ekran LCD Mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe ndricimit Fuqia 6W Ndricimi maksimal 230 lm (zgjidhje midis 72, 177, 230 lm) Ngjyrimi i drites: midis 2800K dhe 5500K (e bardhe e ngrohte ose e bradhe e...
Cante Ferrari e Kuqe
3,990L
Dyqan Taxi
Valixhe & Ēanta
Tirane
19-08-2016 08:16
Cante Ferrari Canta Ferrari eshte e perkryer per ta perdorur cdo dite per pune ose ne shkolle. Ne brendesi canta ofron dy ndarje kryesore te brendshme, nje nga te cilat ka nje ndarje per Lap-Top deri ne 38 cm. I pajisur me nje rrip supi, gjatesia e te cilit rregullohet sipas...
Mbajtes Shenimesh Elektronik iNote
8,990L
Dyqan Taxi
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 08:13
iNote Mobile Note Taker eshte nje pajisje e vogel nepermjet te ciles mund te hidhen ne kompjuterin tuaj te gjitha shenimet qe mbani ne fletore ose ne nje cope letre.
Ore Muri Platinet Toaday Colors
2,490L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
19-08-2016 08:02
Ore muri e disponueshme ne disa ngjyra. Perfekte per ambientet e brendshme. Ore muri me numra te medhenj Permasa: 30.5x30.5x5cm Materiali: plastik Energjia e nevojshme: 1 bateri AA
Cante Shkolle me Spiderman
2,990L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Tirane
19-08-2016 07:54
Cante Shkolle per Djem 2 ne 1 Spiderman Cante per djem shume e vecante. Mund te perdoret ne permasat e medha ose fale zinxhireve ndahet dhe perdoret si cante e vogel. Figura e Spiderman ne pjesen ballore eshte 3D. Produkt i vecante dhe praktik. Me dy xhepa rrjete anash per...
Syze Dielli Origjinale Carrera
24,590L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
19-08-2016 07:45
Syze Dielli Origjinale. Marka: Carrera Modeli: 119/S L2LNR Gjeresia e lentes: 55 mm Distanca midis lenteve: 18 mm Gjatesia e bishtave: 145 mm Me skelet dhe lente plastike. Pa polarizim. Te vecanta dhe shume te preferuara nga meshkujt.
Fustan i Zi Mbremjesh
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:39
Fustan i Zi Mbremjesh Ngjyra e zeze nuk zhgenjen kurre dhe ky fustan e provon me se miri. Prerje sipas trupit dhe dizajn unik ne pjesen e siperme te fustanit. Masat e disponueshme: 38 dhe 40. Produkt mjaft i vecante dhe cilesor.