Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Fustan i Zi Glamour
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:35
Fustan i Zi Glamour. Fustan shume Glamour per mbremje. Ngjyre i zi, c'ka i jep me shume elegance dhe madheshti. Masat e disponueshme: 38 dhe 40. Prerje fikse.
Fustan Mbremjesh Ngjyre Roze
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:30
Fustan Mbremjesh Ngjyre Roze Ngjyre shume e bukur nderthurur me modelin mjaft te vecante te fustanit. Punimi me detaje i gjithe fustani, i jep shume hijeshi dhe prezence. Prerje sipas trupit dhe fikse. Masa e disponueshme: 38.
iPhone 6
€390
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:22
Shitet iPhone 6 Gold ne gjendje perfekte. I sjelle nga Amerika. Punon me cdo lloj karte. I perdorur me kellef mbrojtes dhe mjaft i mirembajtur. Cmimi €390 ( ose 53 000 leke ) i diskutueshem.
iPad
€390
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:16
Shitet iPad i ri 4G. I sjelle nga Amerika. I ri, ne kuti me te gjitha aksesoret. Prodhim origjinal Apple per Ameriken. Me sim card qe mund te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
iPhone 6S
€610
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:07
Shes iPhone 6S 64GB. Pajisja eshte me ngjyre gri, i ri. Eshte e ardhur nga Amerika.
Samsung Galaxy Note 5
€0
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 07:03
Shitet Samsung Galaxy Note 5 White 32GB, 4G. Ne gjendje Perfekte. Telefoni punon me te gjitha kartat. Vjen me kuti dhe karikuesin.
iPhone 4S
13,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:59
Shitet Iphone 4S i Bardhe, pak i perdorur ne gjendje shum te mire funksionale. 16 GB Room, 8MP camera. Shum mire i mbajtur. Karikues origjinal, mbrojtese ekrani, kase gome. Cmimi eshte i diskutueshem.
Printer
€7,000
BROTHER DCP
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:56
Shes per servis ose pjese kembimi, Printer, Skaner, Fotokopja bardhe e zi personal qe ka problem furren nuk printon mire eshte funksional per skaner. Ka 2 tonera brother me boje te reja ne qese te cilat mund te shiten dhe vec cmimi = 4.000 Lek . Cmimi 7.000 Lek per tonerat e...
Laptop
€0
MacBook Pro
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:48
Shitet MACBOOK PRO mid 2010 15,4 inch Ne GJENDJE PERFEKTE. i5 RAM 4 GB HDD 500 GB HDD WEBCAMERA dhe THUNDERBOLT SCREEN 15.4 INCH OS El Capitan (pa kuti, me kabull karikimi te gjate) Cmimi mund te diskutohet.
Pajisje Call Center
€9,000
Call Center
Kompjutera & Zyra
Tirane
19-08-2016 06:41
Shitet Biznes Call Center. Ne te perfshihet: Server HPG6 Switch cisco 48 port Cisco Switch Rack 26U 14 PC all in one (njesia dhe monitori jane nje) Mobiljet (tavolina dhe karrike shume cilesore) 2 tavolina xhami Tavoline mbledhje e rrumbullaket dhe karriget Rafte dhe ...
PC+Monitor
25,000L
Asus
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:38
Shes Kompjuter per Gaming me keto parametra: Hard Disk 320 GB Karta Grafike - Nvidia GeFroce 9600 GT Procesor - Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz Ram - 4 GB Monitor hp 20" Tastiere + Mouse + Kufje Nese jeni te interesuar per me shume kompjutera, ofroj deri ne 5 kompjutera ...
Ftohese Laptopi
1,790L
Omega Ice Cube Colors
Pajisje elektronike
Tirane
19-08-2016 06:34
Ftohese laptopi me dizajn metalik dhe plastik. Shume e pershtatshme per te parandaluar problemet qe shkaktohen nga nxehja e laptopit. Dy ventilatore te inkorporuar ne anet e bazamentit. Permasat: Gjatesi 140 mm, Gjeresi 140 mm, Lartesi 22 mm 1 porte USB Shpejtesia e rrotul...
iPad Air
€210
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:53
iPad Air, WiFi + Celular (2G/3G/4G-LTE), 16 GB, i Zi Ne gjendje perfekte Shoqerohet me mbrojtese per ekranin si dhe Cover origjinal para/mbrapa
Android TV Box
7,500L
NEXBOX
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:46
Kjo pajisje kthen televizorin tuaj ne nje smart phone android" Procesor Quad Core, 1GB DDR3 RAM 8GB SSD memorje Suporton HDMI Full HD, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet WIFI ose me Fish Android 5.1.0, KODI, Browser Google, suporton aplikacionet G...
Aparat per gjetjen e sinjalit satelitor
€0
Aparat
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:41
Nje mjet i domosdoshem per ata qe meren me montime antenash televizive. Shows strength and quality readings Shows channel picture Shows both S/N and C/N Show numerical reading and bar reading Completely programmable by the user Signal Lock Light Audio tone 3.5 inch TFT ...
Televizor "BUTRINTI"
€2,000
Televizor
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 11:35
Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet pėr koleksionistė dhe kineastė qė duan tė bėjnė filma tė para viteve '90,...
Monitor & TV Flat 20"
€0
LCD TV
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:44
Shitet ose nderrohet, Me komplet me 4 karrige tavoline per ambjente te jashtme, Karrige zyre (ekzekutive) etj. Pannello: LCD TV Area di visuale: 20" Wide Luminosita: 500 CD/meter katror Contrasto: Dinamico 1000000:1, Statico 100000:1 Angolo di visuale (Orizzontale/Vertical...
MACBOOK AIR MID 2014
€620
Apple
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:39
CPU i5 1.4 GHZ RAM 4 GB DDR3 HDD 120 SSD GPU HD5000 1.5 GB WEBCAMERA -THUNDERBOARD SCR 13.3 INCH BATERIA 8-10 ORE 130 CIKLE Ky produkt ka 6 muaj Garanci!
Lenovo G50-70
22,000L
Lenovo
Kompjutera & Zyra
Tirane
16-08-2016 10:35
CPU 1.4 GHZ DUAL CORE 2957U RAM 4 GB DDR3 HDD 120 GB 7200 RPM GPU INTEL 1.7 GB WEBCAMERA - DVD RW- HDMI-USB 3.0 SCR 15.6 INCH HD LED BACTERIA 2-3 ORE Ky produkt ka 6 muaj Garanci!
Hard Drive
10,000L
HDD
Pjese kompjuterike
Tirane
16-08-2016 09:20
Shitet HDD 500GB USB 3.0. Pajisja eshte e re.