Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
iPhone 7
78,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:19
Okazion iPhone 7 Gold 128 GB, pa asnje gervishtje. Cmimi i diskutueshem. Ne dyqan eshte 800(mije) leke i perdorur.
Monitor LEM Aktiv A300MA
35,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:08
Shitet Monitor LEM Aktiv A300MA shume pak i perdorur. Ne gjendje pothuajse te re. Cmimi 35000 Leke te reja..
Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD
€2,400
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:03
Shes Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD Kamera eshte shume pak e perdorur dhe shitet me aksesoret qe shihni ne foto.
Karte per Montazhe Video
€190
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 13:58
Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR) shoqeruar me program montazhi Edius 4 Card PCI Canopus DVStorm XA Plus
Mobilje per butik
10,000L
Personale
Mobileri
Tirane
02-03-2017 15:12
Shiten mobilje per butik te kompletuar si manekina, syrtare, tavoline bashk me karriken, pasqyra dhe aksesore te tjere.
Kend Dhome/Tavoline Mesi/ Etazhier
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
02-03-2017 15:07
Shes kend bezhe super cilesor dhe dizenjim modern. Permasat 280cm x 175 cm. Nje tavoline mesi te zeze ne gjendje shume te mire, Nje etazhier bardhe e zi per televizorin.
Mishelator per Llac
12,000L
Personale
Elektroshtėpiake
Durres
02-03-2017 14:57
SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUME CILSORE RURMEC .
Bokse te amblifikuar per DJ & LIVE
€750
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
02-03-2017 14:51
2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W. Active 2 way full range
Cante e Madhe Ngjyre Vishnje
5,490L
Dyqan Taxi
Valixhe & Ēanta
Tirane
02-03-2017 14:45
Cante e Madhe Ngjyre Vishnje Cante e madhe per femra. Me stil modern dhe elegant. E pershtateshme dhe e kombinueshte me veshje dhe stile te ndryshme, klasike dhe sportive. Me nje ngjyre qe bie ne sy, vishnje.
Cante e Vogel e Kuqe me Shkronja Gold
5,290L
Dyqan Taxi
Valixhe & Ēanta
Tirane
02-03-2017 14:41
Cante e Vogel e Kuqe me Shkronja Gold Cante dore per femra. Me nje dizajn ti vecante dhe elegant. Ngjyre e kuqe e ndezur, me permasa te vogla. Plotesoni pamjen tuaj per tu dukur sa me elegante dhe chic.
Kreher Elektrik Comb LCD New 2017
2,790L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Tirane
02-03-2017 14:35
Kreher Elektrik Comb LCD New 2017 Kreheri ideal per te drejtuar floket tuaj. Ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Drejton floket tuaj me nje kalim te vetem. - Ngrohet per 30 sekonda. - Gjashte nivele temp...
Syze Dielli ne 2 Ngjyra Look Style
1,090L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
02-03-2017 14:31
Syze Dielli ne 2 Ngjyra Look Style Syze me skelet te holle metalik. Skeleti eshte ngjyre gold dhe i zi. Xhamat jane me ngjyre te zeze. Syzet kane nje model sa sportiv edhe elegant. Mbroni syte tuaj nga rrezet e forta te diellit.
Kepuce me take
3,600L
Shopping TV
Kėpucė
Shqiperi
08-01-2017 13:41
Kepuce me take per femra
Aparat Fotografik Digital
12,990L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:36
Marka Samsung Model PL210 Thellėsia 0.8 nė Rezoluta Sensor 14.2 Megapixel Sensor Optical Lloji CCD Digital Zoom 5 x Video Format MJPEG Image Format JPEG Video Rezoluta 1280 x 720 Bateri Li-ion bateri rechargeable - 850 mAh Diagonal Madhėsia 7.6 cm Pėrmasat (WxHxD) 100...
Kufje Beats
990L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:22
Kufje Beats cilesi maksimale volumi.
Cizme te shkurtra me take
2,200L
Shopping TV
Kėpucė
Shqiperi
08-01-2017 13:12
Cizme te shkurtra me take per femra
Kufje bluetooth
1,590L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:03
Bluetooth v4.0 Shėrben pėr lidhje e dy pajisjeve me bluetooth njekohesisht Me nė vesh stil te ri E pershtatshme kur je ne timon. Koha e bisedes rreth 4 orė Pesha e produktit: 0.005 kg Madhėsia e produktit (L x W x H): 2.50 x 2.70 x 1.50 cm
Pellushe qen me cante
1,990L
Shopping TV
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
08-01-2017 12:58
Pellushe qen me cante 18cm
Bateri e jashtme (Power Bank) 20000 mAh
3,490L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 10:52
Power bank Proda Kapaciteti 20000 mAh Mund te perdoret per celulare/ PAD / MP3 / PC / Digital Camera / iPod Mund te vendosni njekohesisht dy pajisje.
Parfum Valentino Donna 100ml
13,990L
Shopping TV
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
08-01-2017 10:47
Shitet Parfum Valentino Donna 100ml.