Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Lavatrice Hotpoint Ariston
75,000L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:04
Shitet Lavatrice Hotpoint Ariston prane kompanise Go Tech Electronics. E bardhe, Modeli FUTURA, Kapaciteti 10KG, 1200 xhiro, Klasi AA, Ekran elektronik, Qendrim I lire. GARANCI 2 VJET.
Lavatrice Hotpoint Ariston
89,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 08:51
Shitet prane kompanise Go Tech Electronics lavatrice Hotpoint Ariston. Pajisja eshte e re, ngjyre e bardhe, Modeli AQUALTIS, Kapaciteti 9 KG larje + 6 KG tharje, 1.400 xhiro, Klasi A, Super silencioz, Ekran LCD, Sistemi ECOTECH, Qendrim I lire - GARANCI 2 VJET.
Samsung S4
25,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 10:38
Shitet celular Samsung S4. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Sony Xperia Z3
€299
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 09:47
Shitet celular Sony Xperia Z3 36GB. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Biciklete Hill 600 BMT
10,000L
Shitet
Automjete & Motorrė
Tirane
12-02-2016 09:29
Shitet nje biciklete Hill 600 BMT, per arsye mos perdorimi. Bicikleta eshte ne gjendje te mire, i mungojne vetem 2 ferrotat para dhe mbrapa. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Pajisje per DJ dhe Orkestra
€4,000
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 06:37
Shiten paisje per DJ, jan shume pak te perdorura. 1- Dinakord 16 kanale, 2 x 700 W, 8ohm. 2-Bokse FBT, seria Verve, 900 W, 8ohm, 2 cope. 3-Bokse FBT, seria Verve, 450 W, 8 ohm, 2cope. 4-Steka Boksesh ngjyre gri, 4 cope. 5-Kabull bosesh 20 metra, 2 cop dhe kabull 10 metra 2 c...
Foni per DJ dhe Live
€1,200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
11-02-2016 10:37
Shiten Set fonie per DJ & LIVE. Bokset jane te amblifikuar (shiten komplet). 2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W..Active 2 way full range. 1 Boks (monitor) LEM H 300MA. 1 Mikser YAMAHA-MG16/6FX. 2 Stativa e te gjitha fishat. Cmimi eshte i diskutueshem.
Stereo Sony dhe 4 Bokse
17,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
09-02-2016 15:25
Shitet nje Stereo Sony dhe 4 Bokse. Pajisjet jane ne gjendje shume te mire, pa shenja perdorimi. Fuqia e tyre eshte shume e madhe. Cmimi eshte i diskutueshem.
Frigorifere Mishi
€0
Shiten
Mobileri
Tirane
09-02-2016 15:19
Per arsye te mbylljes se dyqanit te mishit i cili punoi vetem tre muaj shitet nje frigorifer me banak Italian me gjatesi 2 meter dhe nje frigorifer ngrires thuajse te rinj, ne gjendje perfekte. Shiten te dy ose vec e vec. Cmimi shume i mire.
Makina Tattoo
€100
Tattoo
Dyqane
Tirane
09-02-2016 12:44
Shitet nje Makine Tatto. Makina ka te gjithe aksesoret qe shihni ne foto. Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne numrin e celularit.
Samsung Galaxy Note 5
€559
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
09-02-2016 11:42
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 5 Blu I Erret,origjinal me sistem android Version Amerikan ,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Telefoni eshte i ri,asnjeher i perdorur Gjithashtu vjen me karikuesin,fishen dhe kufjet origjinale Per ato qe nuk e njohin Note 5 eshte cilesuar si tele...
iPhone 5
24,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
07-02-2016 09:32
Shitet iPhone 5. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, me bateri te re. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Laptop Acer 64 Bit
€145
Acer
Kompjutera & Zyra
Tirane
06-02-2016 14:37
Shitet Laptop Acer 64 Bit extensa dual core. Laptopi eshte ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje. 4GB Ram ddr3. 250GB hard disk. Ekran Led. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Samsung Galaxy Note 4
€339
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
05-02-2016 14:50
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 4 Blu I Erret,origjinal me sistem android Version Amerikan ,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare Eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekt si i ri Ekrani eshte i paster pa shenja Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale Telefoni eshte...
Celular Samsung Galaxy Alpha
€230
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
04-02-2016 12:29
Shitet nje celular Samsung Galaxy Alpha. Celulari eshte ne gjendje shume te mire dhe me shenja minimale perdorimi. Mund edhe te nderrohet me tablet +/- diferencen. Cmimi eshte i negociueshem. https://njoftime.io/56b33ff7ce558282070a2c9c/samsung-galaxy-alpha/
Biciklete
€370
BMC
Automjete & Motorrė
Tirane
04-02-2016 11:36
Shitet nje biciklete BMC. Bicikleta eshte e sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje te shkelqyer.
Samsung Galaxy Core Advance
€80
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
02-02-2016 15:05
Shitet celular Samsung Galaxy Core Advance, ne gjendje perfekte, pa shenja perdorimi .... Kamera 5megapixel dhe 1 mega pixel , Ram 1Giga , Memorie 8 Giga , procesor 1.2 dual core , 4.7 madhesia ekranit , Bateria 2000 mAh...
Tablet Asus
10,000L
Asus
Pajisje elektronike
Tirane
01-02-2016 12:00
Shitet Tablet Asus 8GB EMMC, 0.3M/2M Camera EAN. Eshte i blere ne Gusht shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. Cmimi i padiskutueshem.
Printer Ricoh Aficio 2020D
25,000L
Ricoh
Pajisje elektronike
Tirane
31-01-2016 09:56
Shitet Printer Ricoh Aficio 2020D A3 dhe A4. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire, dhe shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.
Program per mesimin e Anglishtes
€150
Mesim i Anglishtes
Programe kompjuterike
Tirane
31-01-2016 09:47
Shitet nje program per mesimin e Anglishtes ( 3 nivele me libra dhe CD ) + kompjuter me monitor. Program ideal per mesimin e anglishtes pa profesor. Cmimi i padiskutueshem.
Reklamė