Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Asus Zenfone 2
31,900L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 05:46
Shitet Asus Zenfone 2
Aparat Fotografik
€40
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
30-10-2016 10:23
Shitet Apartat Fotografik me memorie 8 GB. Cmimi eshte i pa diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Pantallona per femra
1,990L
Movida.al
Veshje femrash
Tirane
17-10-2016 16:03
Pantallona pėr femra, blu tė errėta Materiali: 70% pambuk, 27% poliester, 3% elastan Slim Fit
Bluze Casual per meshkuj
1,900L
Movida.al
Veshje burrash
Tirane
17-10-2016 15:59
Bluzė Casual pėr meshkuj, blu me cerka, me logo Materiali: 100% pambuk
Gjysem Cizme me take
2,790L
Movida.al
Kėpucė
Tirane
17-10-2016 15:54
Gjysėm ēizme me takė, tė zeza, me zinxhir anėsorė, pjesa e thembres me dizenjo.
Atlete per femra
2,100L
Movida.al
Kėpucė
Tirane
17-10-2016 15:47
Atlete per femra, te bardha, me gome te bardhe me shirita me ngjyra.
Nokia Lumia 530 Dual Sim
6,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:35
Nokia Lumia 530 Dual SIM Ekrani 4.0" , 5MP Camera , 512MB RAM, 4 GB , 1430mAh Li-Ion , Dy karta, Microsoft Windows Phone 8.1 , 2014 July
Sony CyberShot
7,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:17
Shes aparat fotografik automatik Sony CyberShot 12.1 Mega Pixels 4X manual Zoom 20X digital Zoom. Ka bateri tė rikarikueshme dhe kartė memorie 2GB. Shitet pėr arsye mospėrdorimi pasi kam njė aparat profesional.
iPad pro
€500
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:13
Shitet iPad pro ,9.7 inch. Vetem 1- muaj i perdorur(pothuajse i ri),32 GB, ngjyra silver, me sim card. Programi ios 10 eshte bere update.
Samsung Galaxy XCover2
€230
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:51
Shitet Samsung Galaxy XCover2.
NOKIA 6310i
8,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:45
Shitet Nokia 6310i origjinal me neon ne gjendje shume te mire. I pershtatshem edhe per makine Mercedes Benz. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Bokse Energy
€760
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 11:40
Shiten 2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W.. Active 2 way full range Cmimi eshte i diskutueshem.
Fustan i Zi
2,790L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:49
Fustan trecerekesh elegant Me menge dhe bust tantelle Ngjyra: I zi Materiali: Poliester, elastik dhe tantelle Me zinxhir mbrapa Prerje slim fit Menge trecerekeshe Masa: L
Xhup i Holle per Meshkuj
4,290L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
21-09-2016 16:46
Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra Xhup per meshkuj, ideale per stinen e vjeshtes. Material i holle dhe i lehte. I lehte per t'u kombinuar me cdo veshje. Masat e diponueshme: S, M, L, XL, XXL. Ky produkt vjen ne tre ngjyra: jeshile e mbyllur, blu e mbyllur dhe e zeze.
Fustan i Shkurter
1,490L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:43
Fustan i Shkurter Menge te gjata Materiali: Poliester Ngjyra: portokalli Jaka ne forme O Me zinxhir te gjate mbrapa. Dukuni elegante dhe me stil te vecante. Material shume cilesor.
Fustan Casual Prerje Lisho me Jake V
1,590L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:39
Fustan Casual Prerje Lisho me Jake V Ngjyra: I bardhe. Materiali: Poliester Prerja: Lisho Menge te shkurtra Praktik dhe i pershtateshem per tu veshur ne perditeshmeri.
Tigane Tefal 21 cm
4,190L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:36
Tigane Tefal Modeli: C9080252 21 CM Gatuani shpejt dhe me sigurine qe ushqimi do e ruaj shijen. Veshje qeramike e cila nuk lejon qe ushqimi te ngjise. Diameter: 21 cm Ngjyra: e bardhe Mund te perdoret ne gjitha llojet e sobave. Temperatura maksimale: 175 grade Celcius
Xhezve Elektrike
2,490L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:33
Xhezve kafeje elektrike. Pregatisni kafen e preferuar ne vetem pak minuta. Ngjyra: E bardhe Fuqia: 650 W Kapaciteti: 400 ml Temperatura: 360 grade Celcius Me funksion automatik ndezje dhe fikje On/off Fiket autmatikisht kur kafeja zien. Shume praktike per tu mare me v...
Tenxhere me Presion Tefal
23,990L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:29
Tenxhere me presion Marka: Tefal Modeli: P437 Kapaciteti: 8 litra Diametri: 22 cm Lartesia: 21.5 Punuar me inoks shume cilesore. Shume e lehte per tu pastruar. Per te gatuar vakte te shijshem ne vetem pak minuta.
Karte Micro SD 32GB + Adaptor SD Platinet
1,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:19
Karte Micro SD + Adaptor Kapaciteti 32GB Klasi i shpejtesise Class 10 Lexim 20 MB/s Shkrim 12 MB/s Mund te mbaje deri ne 2000 kenge format MP3 (nese 1 kenge eshte 4 minuta)