Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Mishelator per Llac
12,000L
Personale
Elektroshtėpiake
Durres
02-03-2017 14:57
SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUME CILSORE RURMEC .
Maderotherapy
€220
New
Sh?ndeti & Bukuria
Ohrid
02-04-2019 11:33
These elements effectively act on the cellulite found in Dermusot - the middle layer of the skin that consists of connective tissue. Go razbivaat celulitot and I make the skin of the lubricant.
Maderotherapy
€220
New
Sh?ndeti & Bukuria
Ohrid
02-04-2019 10:38
These elements effectively act on the cellulite found in Dermusot - the middle layer of the skin that consists of connective tissue. Go razbivaat celulitot and I make the skin of the lubricant.
iPhone 6S
€510
iPhone
Pajisje elektronike
Sarande
19-07-2016 15:16
Shitet iPhone 6S 64GB me ngjyre te zeze. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja te vogla anesore te perdorimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Biciklete Elektronike B'Twin
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Shkoder
05-07-2017 14:56
Biēiklete B'Twin e sapo ardhur nga Italia. Biēikleta ėshtė nė gjendje shume tė mirė kryesisht e perdorur vetėm ne fundjavė. Cmimi i bicikletes eshte i pergjysmuar. Kush ėshtė i interesuar te kontaktoje ne numrin e telelefonit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Lares fytyre
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:29
Laresi i fytyres me perberes natyrale, aroma te kendeshme dhe veprim delikat. Pastron, ngushton poret, normalizon prodhimin e yndyres pa krijuar tharje ne lekure. Ekstraktet natyrale te lules Marigold, gjetheve te meshteknes, ndihmojne lekuren te rivendose balancen natyrale. ...
Komplet Ēarcafesh Flora
16,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:40
Komplet ēarēafėsh pambuku, Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm.
Kompozim me lule
10,000L
ebuy.al
Dasma & Evente
Shqiperi
29-08-2016 16:36
Kompozim me lule, me trendafila te kuq.
Ora me uge dhe pirunj
6,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
29-08-2016 18:30
Perfekte edhe plot ngjyra. Kjo eshte ora qe cdo kush e deshiron ne guzhine.
Pupa te sheshta per femra
2,000L
Movida.al
Kėpucė
Shqiperi
24-08-2016 15:35
Pupa tė sheshta pėr femra, tė bardha, rrobė Gomė me dizenjo bardhė e zi
Make Up Akademie MATT
1,050L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:15
Make Up Akademie MATT Efekti mat pėrmirėson nė mėnyrė perfekte pamjen dhe lėkurėn e yndyrshme. Ajo siguron efekt mat dhe tė butė pėr njė kohė tė gjatė. E disponueshme nė 2 tone me ngjyra perfekte tė pėrshtatshme pėr lėkurėn tuaj: 2. Beige 3. Caramel
Fustan dhe Kapele per Femije
3,000L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
21-08-2016 14:55
Fustan + kapele per vajza te vogla, cilesia shume e mire.
Cante per shkolle
1,350L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
03-09-2016 18:58
Cante per shkolle, permban 2 xhepa per vendosjen e librave dhe fletoreve dhe 2 xhepa anesore.
Printer Brother All-in-One Inkjet
26,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:14
Printer All-In-One Multifunksional Printer, skaner, fotokopje dhe faks Teknologjia Injekt me ngjyra Printimi maksimal me permasa 11 x 17" Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes) Shpejtesia e printimit: - Bardhe e zi: 35ppm...
Power bank Remax
1,190L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:44
Power bank Remax 2500mAh, ne forme plumbi. Power bank permban fishen per karikim. Drita e kuqe tregon qe Power Bank eshte ne karikim, drita blu tregon qe eshte karikuar. I pershtatshem per tu mbajtur me vete. E karikon celularin tuaj 1 here.
T Shirt per Meshkuj
1,900L
ebuy.al
Veshje burrash
Shqiperi
21-08-2016 14:18
T- Shirt per meshkuj, ngjyra blu.
Vaska me mbajtese
7,610L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
05-09-2016 17:10
Vaska me mbajtese
Cante per Femra
3,800L
ebuy.al
Valixhe & Ēanta
Shqiperi
21-08-2016 13:27
Cante per femra, cilesia shume e mire.
Lares fytyre me Aloe Vera
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:18
Lares delikat per fytyre te thate, me aloe vera. Pastron lekuren pa e thare ate, me kompleks vitaminash. Rivendos balancen natyrale te lekures, ndryshim pozitiv ne pamjen e lekures pas nje jave perdorim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Tapet aerobie
2,490L
ebuy.al
Sport & Argėtim
Shqiperi
03-09-2016 19:06
Permasa: 1.75 x 60 Trashesia: 2cm
Reklamė