Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Veshje timoni elastike
1,190L
Dyqan Taxi
Automjete & Motorrė
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:57
Veshje timoni elastike me arome e pershtatshme per timone makine me diameter 36 deri ne 40 cm. Shume e holle dhe me perberje silikoni i cili mund te vendoset pa shume mundim ne timonin e makines suaj. Gjithashtu produkti ka arome te kendshme per tju ofruar me shume kenaqesi gj...
Karte per Montazhe Video
€190
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 13:58
Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR) shoqeruar me program montazhi Edius 4 Card PCI Canopus DVStorm XA Plus
iPhone 6
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 16:47
Shitet iPhone 6 I zi, 16 GB Unlocked. I saposjelle nga Amerika, ne kuti i pahapur me te gjitha aksesoret origjinale.
HTC One M8
€220
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:36
Shitet nje Smartphone HTC One M8. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe i perdorur vetem nga nje person, ne versionin Android 4.1.
HTC One M7 64GB
25,000L
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
13-03-2016 11:50
Shitet HTC One M7 64GB. Telefoni eshte ne gjendje perfekte, pa asnje gervishtje. Full HD. Ka dizajn te jashtezakonshem. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Ore Rolex Datejust
€50
Rolex
Artikuj personalė
Tirane
19-02-2016 12:43
Shitet Ore Rolex Datejust. Eshte imitacion i pare. I punojne data dhe java. E re ne kuti. Water resistent.
16 KOMPJUTERA+PC SERVERIT
300,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:59
SHITEN 16 KOMPJUTERA + PC SERVERIT, 3 PRINTERA NJERI I MADH ME 80 KOPJE/MINUT DHE DY TE VEGJEL SI DHE KARRIGE DHE TAVOLINA TE NJE QENDRE INTERNET. FRIGORIFER I VOGEL FRESKUES, PER PIJE, NE GJENDJE TE MIRE PUNE
Samsung Galaxy S4
26,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
30-03-2016 15:41
Shitet Samsung Galaxy S4. Celulari eshte i pa perdorur, ne kuti. Shitet se bashku me karikuesin, kufjet, baterine dhe manualin. Cmimi eshte i padiskutueshem.
MIXER AUDIO
14,500L
Global Electronics
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:56
- The mixers that make up the AME series are characterized by their compact size, robustness and operating possibilities. - Are distinguished by the number of mono input channels (2 in the model AME 202 USB) or (4 in the model AME 402 USB). - All other features are identi...
Makine Akulli Klarstein
€560
Personale
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:26
Shes makine akulli te blere ne Gjermani perdorur vetem dy muaj. Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj. Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cd...
Sony Xperia Z3
€299
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
12-02-2016 09:47
Shitet celular Sony Xperia Z3 36GB. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol
4,190L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
13-09-2016 17:33
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol Seti permban canten, rripin, portofolin. Materiali i tyre teper cilesor. Rripi ka te gjithat masat e disponueshme. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Portofoli ka nje hapsir per ID dhe kartat e kreditit.
Panorama te qendisura
€0
Shiten
Artikuj shtėpish
Tirane
21-02-2016 08:49
Shiten panorama te qendisura per dhoma femijesh. Panoramat jane te vendosura ne kornize. Cmimi eshte shume i arsyeshem.
Aparat Fotografik
€40
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
30-10-2016 10:23
Shitet Apartat Fotografik me memorie 8 GB. Cmimi eshte i pa diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Samsung Galaxy ALPHA
€229
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
15-04-2016 14:12
Shitet SAMSUNG GALAXY ALPHA blu i erret, Origjinal me sistem Android. Versioni me i mire me 32 GB Amerikan, i zhbllokuar per cdo karte shqiptare. Telefoni eshte ne gendje shume te mire, i ruajtur me xham gjate gjithe kohes, ekrani perfekt, vjen se bashku me fishe dhe karikues ...
Kompjuter Dell
€230
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 11:56
Shitet kompjuter Dell+ Monitor, te reja. Brand Dell Optiplex 780,procesor Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz, RAM 4 GB, HDD 250 GB. Ekran i ri Dell 17 inc ne kuti. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop ASUS Gaming
0L
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:07
ASUS ROG GL752VW 17.3-inch Gaming Laptop (Intel i7 2.6GHz, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GTX960M 4GB Graphic Card, Windows 10 Pro) ASUS Gaming GL752VW (shume pak i perdorur i mbajtur ne menyre perfekte pa asnje gervishtje apo demtim). - Processor INTEL CORE I7-6700HQ (2.6 GHZ-3.5G...
Valixhe me Bojera
2,490L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:17
Valixhe me Lojra per Jashte Primo Giocofuori Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Tė pėrshtatshme pėr fėmijėt parashkollorė dhe nxėnėsit sepse zhvillojnė aftėsitė krijuese tė fėmijėve, nuk pėrmbajnė elementė kimikė tė dėmshėm. ...
Canta per femra
0L
Risikids
Valixhe & Ēanta
Qender, Tirane
29-12-2015 16:41
Qanta pėr femra mundeni ti blino online www.risikids.com Fc Risi-kids
Thares Lageshtie Ariston
26,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:53
Shitet Thares Lageshtie Ariston prane Go Tech Electronics. Fuqia Tharese: (Lt/dite): 12.0 Kapaciteti depozites: (Lt): 2.7 Gaz: R134A Ushqyesi: (V-Hz): 50-230-1 Fuqia e konsumit (max): (W): 270 Konsum Vjetor: (kW/h): 135 Qarkullim Ajri: (M3/h): 125 Komprensor: Rrotu...