Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Canta per femra
0L
Risikids
Valixhe & Ēanta
Qender, Tirane
29-12-2015 16:41
Qanta pėr femra mundeni ti blino online www.risikids.com Fc Risi-kids
HTC One M8
€220
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 05:24
HTC one M8 ne gjendje shume te mire teknike, i perdorur nga vetem nje person.
Galaxy S6 Adge
€400
Privat
Pajisje elektronike
Tirane
07-01-2016 07:15
Telefoni esht ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri , 3 jave i perdorur dhe me flet garancie 2 vjecare.
Mjete Parukerie
150,000L
Parukeri
Zyra dhe biznese
Tirane
09-01-2016 10:23
Shiten mjetet e parukerise qe ndodhen ne foto. Mjetet jane ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem.
Iphone 4 S
19,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 13:36
Shitet nje iPhone 4S i ri 8GB, i zi, i sjelle nga ShBA. I Zhbllokuar dhe mend te perdoret me cdo lloj karte. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop HP Pavilion DV7
€290
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
09-01-2016 14:10
Laptop HP Pavilion DV7 17.3 inc, procesor Phenon II N950 Quad Core 2x2.1Ghz, Ram 4Gb, hdd 250GB, graf i dedikuar ATI Radeon HD5000 1Gb, wireless. I sjelle nga Austria, ne gjendje super te mire, pothuaj si i ri. Cmimi I diskutueshem.
Tablet Lenovo
€155
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
09-01-2016 14:29
Shitet Tablet i ri Lenovo ne kuti. Lenovo A7-30,model A3300, 3G, wifi, ekran 7 inch, 600 x 1024 pixels, procesor Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7,memoria 8 GB, 1 GB RAM, microSD support, kamera 2 mpx, bluetooth, ,bateria Li-Ion 3500 mAh. Super cilesor, ngjyra e zeze. Cmimi i diskut...
Bokse
€3,000
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 14:38
Shiten 6 Bokse, dy amplifier, mikser, stativa dhe fisha. Pajisjet jane ne gjendje te mire pune.
iPhone 5S
€200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:02
Shitet iPhone 5S gold. Ne gjendje te shkelqyer. Vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Pajisje per salle interneti
€5,500
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:19
Shiten 9 PC per salle interneti, 3 playstation, 3tv 32 polesh, me leva kolltuqe, foni dj, ne gjendje te mire pune. Cmimi i padiskutueshem.
Pajisje per studio
350,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:31
Shiten paisje per studio, kamer Sony Z1, sony 1000, aparat Canon 650D + grip, PC HP Z210 16GBRAM i7 3.40GHz, 3 HDD 2-500GB 1-1TB. I kompletuar per montazh, te kompletuara me bateri dhe karikuse, me tavoline. Cmimi i padiskutueshem.
ACER ASPIRE 7720G
40,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 16:04
Shitet ACER ASPIRE 7720G 19 INCH, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. I pershtatshem per DJ, arkitekt etj. HDD 250G, RAM 4 G, GRAFIKA 1750 (512 e dedikuar), cante + karikues. Cmimi i padiskutueshem.
iPhone 6
€550
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 06:40
Shitet iPhone 6 64GB, ngjyre gri. Telefoni eshte i perdorur por shume i mbajtur, ne gjendje perfekte, si i ri. Ka karikuesen dhe fishen origjinale te telefonit. Cmimi i negociueshem.
HTC One M8
€220
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:36
Shitet nje Smartphone HTC One M8. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe i perdorur vetem nga nje person, ne versionin Android 4.1.
TV Box Android 5.1
€100
Shitet
Kompjutera & Zyra
Tirane
10-01-2016 08:44
Me Smart Box do te ktheni Televizorin tuaj ne nje kompiuter te vertete! Do te lundroni ne internet, do te komunikoni me njerezit e dashur kudo ne bote dhe do te shijoni filmat me te bukur. Jepini gjalleri televizorit tuaj me:Internet, Televizion, Youtube, Skype, Facebook, Lo...
HTC One Mini 2
€280
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:54
Shitet HTC One Mini 2. Telefoni eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo gje tjeter, eshte ne kuti me te gjitha elementet, adapter, kufje etj.
Samsung Galaxy S6 Edge
€400
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
10-01-2016 08:59
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge. Telefoni eshte pothuajse i ri, vetem 3 jave i perdorur, me flete garancie 2 vjecare. Versioni iOS5555.
Produkte kozmetike me vaj Argani
€0
Heaven
Bukuria dhe shėndeti
Tirane
10-01-2016 09:17
Shiten produktet Heaven Professional Care me vaj Argani, vaj Ulliri dhe Aloe Vera. Produktet perdoren per floket, fytyren, duart, shtepine, thembrat dhe bebet
Kabinet Dentar
€0
Shitet
Mobileri
Tirane
10-01-2016 09:26
Shitet Kabinet Dentar, i sapo shkeputur nga sistemi i tatimeve me te gjithe aksesoret dentare, i perdorur dhe me kase fiskale. Cmimi i leverdisshem dhe i mirekuptueshem. Shitet per arsye emigrimi.
Play Station 3
18,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
20-01-2016 12:37
Shitet Play Station 3 slim, 150 GB pa cip, ne gjendje te shkelqyer. Me 2 leva & 3 lojra (GTA 4,PES 2013, PES 2016 Demo). Cmimi i padiskutueshem.