Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 16 produktet e Shtėpisė dhe Kopėshtit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
16 produkte u gjetėn.
Ore Muri Platinet Toaday Colors
2,490L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
19-08-2016 08:02
Ore muri e disponueshme ne disa ngjyra. Perfekte per ambientet e brendshme. Ore muri me numra te medhenj Permasa: 30.5x30.5x5cm Materiali: plastik Energjia e nevojshme: 1 bateri AA
Komplet Carcafesh
18,000L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-08-2016 14:23
Komplet ēarēafėsh pambuku. Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm. Ngjyra Bezhe.
Eleminues Mushkonjash
2,990L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Laprake, Tirane
24-08-2016 12:49
Eleminues mushkonjash shume efikas dhe praktik mund te perdoret ne cdo ambjent te shtepise (duhet te shmangni kontaktin e pajisjes me ujin) Pajisje e cila kursen ne maksimum energjine, nuk krijon asnje lloj zhurme, shume e thjeshte per tu vene ne pune, efikasitet i larte ne elemi...
Tigan me Veshje Guri
2,590L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Laprake, Tirane
24-08-2016 12:59
Tigan shume cilesor me veshje guri i cili mundeson gatime te shpejta dhe eleminon ngjitjen e ushqimeve ne bazamentin e tij. Kapaku eshte prej alumini dhe ka 3 vrima te vogela per nxjerrjen e avullit ne masen e duhur. Diametri: 28 cm
Ora me uge dhe pirunj
6,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
29-08-2016 18:30
Perfekte edhe plot ngjyra. Kjo eshte ora qe cdo kush e deshiron ne guzhine.
Komplet Ēarcafesh Flora
16,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:40
Komplet ēarēafėsh pambuku, Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm.
Mbajtese vere Golfist
5,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:43
Nje mbajtese vere teper e vecante. Dhuroni dicka unike per te apasionuarit e veres.
Gota me emoji
1,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
19-09-2016 18:36
Gota me emoji
Tenxhere me Presion Tefal
23,990L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:29
Tenxhere me presion Marka: Tefal Modeli: P437 Kapaciteti: 8 litra Diametri: 22 cm Lartesia: 21.5 Punuar me inoks shume cilesore. Shume e lehte per tu pastruar. Per te gatuar vakte te shijshem ne vetem pak minuta.
Xhezve Elektrike
2,490L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:33
Xhezve kafeje elektrike. Pregatisni kafen e preferuar ne vetem pak minuta. Ngjyra: E bardhe Fuqia: 650 W Kapaciteti: 400 ml Temperatura: 360 grade Celcius Me funksion automatik ndezje dhe fikje On/off Fiket autmatikisht kur kafeja zien. Shume praktike per tu mare me v...
Tigane Tefal 21 cm
4,190L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:36
Tigane Tefal Modeli: C9080252 21 CM Gatuani shpejt dhe me sigurine qe ushqimi do e ruaj shijen. Veshje qeramike e cila nuk lejon qe ushqimi te ngjise. Diameter: 21 cm Ngjyra: e bardhe Mund te perdoret ne gjitha llojet e sobave. Temperatura maksimale: 175 grade Celcius
Kend Dhome/Tavoline Mesi/ Etazhier
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
02-03-2017 15:07
Shes kend bezhe super cilesor dhe dizenjim modern. Permasat 280cm x 175 cm. Nje tavoline mesi te zeze ne gjendje shume te mire, Nje etazhier bardhe e zi per televizorin.
Panel Diellor
€500
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:19
Shiten per arsye mbyllje aktiviteti, 5 pasqyra panelesh diellore te perdorura, ne gjendje pune. Ne cmim perfshihn te 5 panelet. Per me shume informacion na kontantoni.
Tavoline Manikyri
10,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:53
Shitet tavoline pune per manikyr. E re (e paperdorur). Bere me porosi. Materiali MDF, Inox, xham i temperuar.
Kend Dhome
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:58
Shes Kend ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
Mobilje per Dhome Gjumi
80,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 16:01
SHITET DHOME GJUMI GERMANE NE FORME L-je, ngjyre bezhe me shume dollape dhe rafte ,me krevate superdopjo dhe dysheke te rinj. Krevatet ulen dhe ngrihen. Dhoma ne gjendje shume te mire.
Reklamė