Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 18 produktet e Stoli & Aksesorė nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
18 produkte u gjetėn.
Syze Dielli Origjinale Carrera
23,290L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:45
Syze dielli origjinale unisex Marka: Carrera Modeli: 123/S VZZCO Gjeresia e lentes: 49 mm Hapesira midis dy lenteve: 21 mm Gjatesia e bishtave: 145 mm Ngjyra e skeletit: Blu e erret me gold Ngjyra e lentes: Kafe Me mbrojtje te larte UV. Stil i vecante dhe mjaft i pelqy...
Syze Dielli Origjinale Carrera
24,590L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
19-08-2016 07:45
Syze Dielli Origjinale. Marka: Carrera Modeli: 119/S L2LNR Gjeresia e lentes: 55 mm Distanca midis lenteve: 18 mm Gjatesia e bishtave: 145 mm Me skelet dhe lente plastike. Pa polarizim. Te vecanta dhe shume te preferuara nga meshkujt.
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol
4,190L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
13-09-2016 17:33
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol Seti permban canten, rripin, portofolin. Materiali i tyre teper cilesor. Rripi ka te gjithat masat e disponueshme. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Portofoli ka nje hapsir per ID dhe kartat e kreditit.
Syze Dielli ne 2 Ngjyra Look Style
1,090L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
02-03-2017 14:31
Syze Dielli ne 2 Ngjyra Look Style Syze me skelet te holle metalik. Skeleti eshte ngjyre gold dhe i zi. Xhamat jane me ngjyre te zeze. Syzet kane nje model sa sportiv edhe elegant. Mbroni syte tuaj nga rrezet e forta te diellit.
Ore per Femra
1,490L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Tirane
14-09-2016 17:18
Orė pėr femra, me zinxhir ngjyrė silver, fushė me dizenjo gurėsh
Ore Rolex
€500
Personale
Stoli & Aksesorė
Tirane
18-09-2016 10:18
Shitet ore dore Rolex, Klonim i origjinalit. Ora eshte cilesi AAA+++, Automatike, Multifunksionale, Kronograf. Zinxhir inox me larje floriri. Mundesi nderrimi sipas marrveshjes.
Ore per meshkuj
3,200L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Tirane
14-09-2016 17:15
Orė pėr meshkuj, Curren, me rrip ngjyrė silver dhe fushė tė zezė me dizenjo ngjyrė bakri, kontur I zi Fushė pėr tregimin e datės Water Resistant Stainless Steel
Set ore + Byzylyke
2,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:31
Nje kombinim perfekt, seti permban ore + byzylyke.
Ore per Femra
1,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
21-08-2016 13:34
Ore per femra, shume cilesore.
Kase transparente
200L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:38
Kase gome transparente per smartphone
Varese Hamza
350L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:39
Varese me doren e fatit Hamza
Key Clip Glamour
690L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
03-09-2016 18:40
Plush Ty Beanie Boos Key Clip Glamour The Pink Leopard 9Cm
Ore per meshkuj
2,490L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
24-08-2016 15:47
Ore per meshkuj, CURREN, me zinxhir silver me fushe te zeze, Stainless Steel kunder ujit
Tenxhere me avull
15,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
05-09-2016 16:32
Shijoni gatime te shendetshme me kete tenxhere me avull. Forma e saj katrore lejon nje gatim deri ne 12 litra dhe ka nje rezervuar uji 2 litra. Tre shtresat mundesojne nje larmi gatimesh si: peshk, veze, puding, oriz etj. Shtresat mund ti hiqen per tu lare pa problem. Gjithas...
Ore per meshkuj
2,750L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:01
Ore per meshkuj nga Vicino
VARESE CELESASH MEDALION
450L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 17:54
VARESE CELESASH MEDALION
Ore per Femra
1,500L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:33
Ore per femra, cilesia shume e mire.
Set ore dhe byzylyk per meshkuj
1,200L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
24-08-2016 15:38
Set orė + byzylyk pėr meshkuj Ore per meshkuj, me rrip blu, kontur kaf dhe fushe blu e erret Byzylyk unisex, I zi, me dizenjo rrathėsh
Reklamė