Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 5 produktet e Veshje burrash nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
5 produkte u gjetėn.
T Shirt per Meshkuj
1,900L
ebuy.al
Veshje burrash
Shqiperi
21-08-2016 14:18
T- Shirt per meshkuj, ngjyra blu.
Xhup i Holle per Meshkuj
4,290L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
21-09-2016 16:46
Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra Xhup per meshkuj, ideale per stinen e vjeshtes. Material i holle dhe i lehte. I lehte per t'u kombinuar me cdo veshje. Masat e diponueshme: S, M, L, XL, XXL. Ky produkt vjen ne tre ngjyra: jeshile e mbyllur, blu e mbyllur dhe e zeze.
Xhinse per meshkuj
4,490L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
13-09-2016 17:15
Xhinse per meshkuj Ngjyra: Blu e hapur Ne mode dhe shume te pelqyer nga meshkujt. Masa te disponueshme: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36. Praktike dhe te lehte per tu kombinuar.
Bluze Casual per meshkuj
1,900L
Movida.al
Veshje burrash
Tirane
17-10-2016 15:59
Bluzė Casual pėr meshkuj, blu me cerka, me logo Materiali: 100% pambuk
Xhinse per meshkuj
2,990L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
13-09-2016 17:46
Xhinse per meshkuj Ngjyra: Blu e thelle Masa te disponueshme: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36. Praktike dhe te lehte per tu kombinuar. Te pershtateshme per tu veshur ne perditeshmeri dhe ne mbremje. Nje nga modelet e xhinseve me te pelqyer nga meshkujt.
Reklamė