Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Rezultatet e kėrkimit pėr agjentė shtėpishė

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr vendndodhjen.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr emrin e agjentit.
91 agjentė u gjetėn.

Century 21 Botaniku, Tirane

Cel: 0694050030, Email: info@c21.botaniku.al
CENTURY 21 Botaniku ėshtė adresa e duhur ku do tė gjeni profesionalizėm, pėrgjegjėsi dhe pėrkushtim. Nėse dėshironi tė blini, tė shisni, te jepni apo te merrni me qira me ēmimin mė tė mirė nė treg ne jemi kėtu pėr t'ju shėrbyer. Profesionistėt e CENTURY 21 kanė akses nė rrjetin m...

Agjent Imobiliar, Tirane

Cel: 0666020110, Email: gasaherjon@gmail.com
Kerkoni te blini, te shisni, te jepni apo te merni me qera nje apartament, vile, truall, qofte edhe ambjente biznesi apo magazine. Ne punojme per ju, ofrojme cmimet me te mira te tregut, me nje sherbim serioz dhe profesional. Per me teper na kontaktoni ne.

Vatra sh.p.k., Drenas, Kosove

Tel: 044986908, Cel: +37744821820, Email: agjencionivatra@gmail.com
Agjencioni per patundshmeri "Vatra" Sh.p.k. ėshtė njė agjencion inovative, me emėr unik, qė ka pėr qėllim krijimin e nje databaze tė besueshme e tė pasur tė patundshmerive pėr shitje, qiradhėnjen si dhe ndėrmjetėsim.

Emi Imobiliare, Tirane

Tel: +35544531240, Cel: +355692181778, Email: info@imobiliare-emi.com
Njerėz qė ju besoni Shėrbimi qė meritoni! Interesoheni tė blini tė merrni me qira, apo tė shisni shtėpine tuaj! Me njė eksperiencė shumė vjecare nė tregun e pasurive tė paluajtshme Agjensia Imobiliare Emi ėshtė pranė jush! Are you having trouble finding your dream home? We pro...

Agjensi Imobiliare Reger, Tirane

Cel: 0694273672
Nese doni cmimet me te mira ne vendet me te mira, ky eshte vendi i duhur!! Agjensi Imobiliare REGER -Cmimet me te mira per njerzit me te mire

Kulmi.im, Prishtine

Email: info@kulmi.im
Kulmi.im ėshtė njė web faqe inovative, me emėr unik, qė ka pėr qėllim krijimin e nje databaze tė besueshme e tė pasur tė patundshmerive nga tė gjitha trojet Shqipfolėse si nė Shqipėri, Kosovė, Maqedoni, Mal tė Zi, Preshevė Bujanoc e Medvegje e gjetiu ku shiten pasuritė e patundsh...

Albania Bay Marina, Durres

Email: info@albaniabaymarina.com
The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrės, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrės is the biggest commercial port of south-...

THE POINT REAL ESTATE, Tirane

Cel: +355694051801
THE POINT REAL ESTATE eshte nje agjensi ndermjetesimi pronash te patundshme qe operon ne tregun shqiptar qe ne vitin 2009. Ajo u hap ne janar 2009 si agjensia e pare shqiptare e rrjetit nderkombetar franchising te ndermjetesimit te pronave CENTURY 21 dhe ia doli te ofronte nje ...

Albania Property, Sarande

Cel: 0693210200, Email: info@albaniaproperty.al
Real Estate Agency covering a list of services such as: -Apartaments for rent and sale -Private houses for rent and sale -Villas for rent and sale -Assets management -Land surfaces for sale -Interior Designs -Full consulting

In Holiday Travel & Tours, Tirane

Cel: +355699877469, Email: info@inholiday.al
Jo cdokush qe hyn ne nje agjenci turistike i ka idete e qarta. Roli yne kryesor eshte mireinformimi dhe keshillimi profesional i klienteve me nje portofol te gjere sherbimesh si: Bileta avioni, trageti dhe autobusi. Pushime verore dhe dimerore, pushime termale, krociera, ture te ...

Martini Real Estate, Tirane

Cel: +355692686904, Email: estatemartini@gmail.com
Jemi ne treg prej me shume se 10-vitesh. Per ne ka qene nje eksperience e kenaqesi e vertete. Sherbyem dhe mesuam njekohesisht. Ndersa Shqiperia rritej, ndertohej e lartesohej dhe ne gjithashtu.Rritja, lartesimi ne biznes si ne jete, natyrisht ka nje cmim. Dhe ne prezantuam produ...

Agjensi Imobilare RE-AL, Tirane

Cel: 0674921272, Email: agjensireal@gmail.com
Ne ju ofrojme shpejtesi, siguri dhe korrektesi. Besoni tek ne pronen tuaj.

Usluga Group, Tirane

Cel: 0692035014, Email: info@usluga-al.com
With a serious team of multilingual professionals and offices in Tirana and Durres, Usluga Company is the most established construction and property management company in Albania. Extended its offerings to Buy, sell, Rent and Property management in residential and commercial to...

Century21 Mei Properties, Tirane

Tel: 042403900, Email: info@c21meiproperties.com
Rreth CENTURY21 Mei Properties: U hap pėr herė te parė mė 29 Nentor 2009. Zyra ėshtė e pėrbėrė nga: Brokeri, Manaxheri i zyrės dhe bashkėpuntorėt (agjentėt) tė cilėt janė tė pėrkushtuar pėr tė ofruar korrektėsi, profesionalizėm dhe integritet nė shėrbimet e tyre. Ne ofrojmė nj...

My Home, Tirane

Tel: 044503048, Cel: 0693590303, Email: myhome-imobiliare@hotmail.com
My Home Imobiliare merret me menaxhimin e pasurive te patundshme. Ne kete kompani ju do te gjeni sherbimin me cilesor dhe korrekt si dhe vleresimin me te mire per pronen qe me se miri pershtatet me deshirat dhe nevojat tuaja.

EDES Rental Cars, Tirane

Cel: 0682082784, Email: enea.guce@agjensiaedes.com
Makina Me Qera, Agjensi Imobilare, Agjensi Udhetimesh, Biletari. Kompania me e re ne tregun e makinave me qera ne Shqiperi. Githashtu ju mund te gjeni te ne nje game te gjere sherbimesh, perfshire agjensine imobilare me pronat me te rea dhe me te lira ne treg, dhe agjensine e ...

Tower sh.p.k., Tirane

Cel: 0694058048, Email: studio@tower.al
TOWER sh.p.k. ėshtė njė shoqėri qė operon nė fushėn e Konsulencave dhe shėrbimeve tė ndėrtimit si: Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerėsim i Pasurive tė Paluajtshme.

Saranda Real Estate-Property in Saranda, Tirane

Cel: 0698725647, Email: info@albania-estate.com
Albania Estate eshte kompania e parė nė tregun e pronės nė Shqipėri pėr investuesit jashtė shtetit nė vitin 2005. Ne jemi kompania mė e vjetėr tė pasurive tė patundshme e cila marketon prona Shqiptare ne tregjet nderkombetare qe prej vitit 2005. Ne jemi krenarė qė kemi shėrbye...

Droni Real Estate, Tirane

Tel: +35542255508, Cel: +355696888810, Email: info@droniagjensi.al
Droni Agjensi, ofron ndihmesen e saj ne tregun e Real Estate ne Tirane dhe Shqiperi. Gjithashtu ofrojme dhe sherbime te tjera si: Siguracione, Bileta Avioni & Trageti, Makina me Qera.

Idi Haxhillari, Tirane

Email: idrian_haxhillari@live.com
Idi Haxhillari eshte nje kompani private mme baze ne Tirane qe merret me menaxhimin e pasurive te patundshme.