Dizajnim dhe zhvillim aplikacionesh pėr pika shitjesh (Point Of Sale) POS
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Modelim dhe zhvillim aplikacionesh pėr pika shitjesh (Point Of Sale) POS

Paisjet e Pikės sė Shitjes (Point Of Sale)
Paisjet e Pikės sė Shitjes (Point Of Sale)

Perspekti i kushton shumė rėndėsi dizajnimit dhe funksioneve tė aplikacioneve pėr arsye tė ndryshme. Njė modelim dhe zhvillim i suksesshėm ka njė efekt pozitiv nė tė gjitha eksperiencat e pėrdoruesve, ndėrsa njė modelim i papėrdorshėm ka njė efekt tė kundėrt nė pėrdorimin e aplikacionit nga pėrdoruesit dhe klientėt.

Kėto janė disa nga arsyet qė Perspekti i analizon me hollėsi kėrkesat dhe pritshmėritė e klientit pėr pėrdorimin e aplikacioneve qė ato tė pėrmbushen plotėsisht.

Perspekti, zhvillon aplikacione bazė dhe profesionale por gjithashtu pėr ēdo projekt pranohen kėrkesa shtesė pėr tė pėrmbushur funksionet e biznesit tuaj.

Disa nga pikat kryesore qė aplikacioni pėr pikėn e shitjes pėrfshin janė:

- Llogari pėr ēdo pėrdorues (Shites)

- Llogari pėr klientet.

- Menaxhin i llogarive tė pėrdoruesve nė kohė reale.

- Menaxhim i ēdo shitjeje.

- Menaxhim i furnizimeve.

- Menaxhim i tė gjithė produkteve nė kohė reale (inventari i gjendjes se produkteve).

- Menaxhim i Arkės pėr tė gjitha proēedurat si Shitje, Pagesa, Kthim produktesh, etj.

- Menaxhim i klientėve tė regjistruar.

- Menaxhim i tė gjitha shitjeve dhe faturave tė anulluara.

- Ngarkim i produkteve tė reja nė kohė reale.

- Nivele aksesi sipas funksioneve tė pėrdoruesve (Administrator, Shites, etj).

- Raporte tė ndryshme si Shitjet, Blerjet, Fitimet, Taksat, etj.

- Raporte pėr produktet mė tė shitura.

- Raporte pėr klientėt debitorė.

- Zgjedhje produktesh me anė tė njė kėrkimi me emrin, numrin apo barkodin e produktit.

- Ruajtje dhe shkarkim tė porosive.

- Zbritje totale tė porosive, para se tė bėhet pagesa.

- Mirėmbajte dhe ruajtje e tė dhėnave nė kohė reale.

- Llogaritje tė shitjeve, fitimeve dhe taksave ditore, javore, mujore dhe vjetore.

Raportet e Pikės sė Shitjes (Point Of Sale) POS

Raportet e Pikės sė Shitjes (Point Of Sale) POS

Pėr ēdo aplikacion ofrohet shėrbim dhe trajnim falas pėr njė muaj, dhe ndryshime pėr ēdo problem me funksionet e aplikacionit.

Pėr shėrbime, trajnime apo funksione shtesė pas muajit tė parė tė instalimit gjithashtu ofrohen kundrejt njė pagese shtesė qė varet nė bazėn e sherbimit qė kėrkohet.

Nėse ju nevoitet mė shumė informacion, mos hezitoni tė na kontaktoni.

Na kontaktoni

Emaili u dėrgua
Faleminderit pėr kontaktin. Ne do ju kontaktojmė sa mė parė tė jetė e mundur.
Emaili nuk u dėrgua
Ju lutem kontrolloni detajet e formės dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni kompaninė dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni numrin e telefonit dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni pėrshkrimin dhe provojeni pėrsėri.

Ju keni edhe 1000 karaktere

Nėse dėshironi tė na kontaktoni nė menyra tė tjera atėherė shihni mė poshtė:

+355682885032
ntopalli (@) perspekti.com
www.facebook.com/perspekti/
+355682885032

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"j9]"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.