Pėrmirėsim i faqeve tė internetit tuaj nė motorėt e kėrkimit me Perspekti
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pėrmirėsim i faqeve tė internetit tuaj nė motorėt e kėrkimit me Perspekti

Disa nga motoret e kerkimit

Disa nga motoret e kerkimit

Ēfarė janė motorėt kėrkimit?

Motorėt e kėrkimit janė sisteme software tė projektuara pėr tė kėrkuar informacione mbi World Wide Web (www, ose Internet). Rezultatet e kėrkimit janė paraqitur nė pėrgjithėsi nė njė linjė rezultatesh dhe shpesh referohet si rezultate faqesh kėrkimi. Informacioni mund tė jetė njė pėrzierje e faqeve web, imazhe, dhe lloje tė tjera dosjesh. Disa motorė kėrkimi strukturojne tė dhėnat nė dispozicion nė bazat e tė dhėnave pėr tė lehtėsuar dhe shpejtuar procesin e kėrkimit. Ndryshe nga faqet e internetit, tė cilat mirėmbahen vetėm nga redaktorė njerzorė, motorėt e kėrkimit ruajnė informacionet nė kohė reale me ndihmėn e algoritmave qė rigjenerojnė ndryshimet e faqeve tė internetit nė njė kohė shumė tė shkurtėr.

Sa tė rėndėsishėm janė motorėt e kėrkimit pėr faqen tuaj?

Vetėm tė kesh njė faqe interneti nuk ėshtė e mjaftueshme nė ditėt e sotme nėse faqja e internetit nuk ėshtė lehtėsisht e arritshme. Nėse numri i vizitoreve nė faqen e internetit tuaj ėshtė i vogėl apo nuk jeni plotėsisht tė kėnaqur atėherė Perspekti mund tju ndihmojė me pėrmirėsimin e faqeve tė internetit tuaj nė motorrėt e kėrkimit.

Si i pėrmirėson Perspekti faqet e internetit tuaj?

Si fillim Perspekti do analizojė gjendjen e faqes sė internetit. Nėse ėshtė e nevojshme do bėhen disa ndryshime nė pėrmbajtjen dhe strukturėn e faqes sė internetit. Pas kėtij procesi, faqja e internetit tuaj do lidhet me motorėt e kerkimit kryesore si google.com, bing.com, yahoo.com, ask.com, etj.

Motorėt e kėrkimit do analizojnė faqen e internetit tė porsa shtuar, do e shtojnė nė bazėn e tė dhėnave tė tyre dhe do e rėndisin nė bazė tė rėndėsisė sė faqeve dhe pėrmbajtjeve. Pas radhitjes, kur tė bėhen kėrkime tė reja, motorėt e kėrkimit do e drejtojnė kėrkuesin tek faqja e internetit tuaj!

Na kontaktoni

Emaili u dėrgua
Faleminderit pėr kontaktin. Ne do ju kontaktojmė sa mė parė tė jetė e mundur.
Emaili nuk u dėrgua
Ju lutem kontrolloni detajet e formės dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni kompaninė dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni numrin e telefonit dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni pėrshkrimin dhe provojeni pėrsėri.

Ju keni edhe 1000 karaktere

Nėse dėshironi tė na kontaktoni nė menyra tė tjera atėherė shihni mė poshtė:

+355682885032
ntopalli (@) perspekti.com
www.facebook.com/perspekti/
+355682885032
Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
jg3P(

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.