Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor 15 Janar 2018 - 21 Janar 2018. Shenjat qė do tė kenė mė shumė fat kėtė javė janė...

Sipas astrologut tė njohur ndėrkombėtarisht Oscar Cainer, ky ėshtė parashikimi i shenjave tė horoskopit pėr kėtė javė. Javė tė mbarė!

Horoskopi javor 15 Janar 2018 - 21 Janar 2018. Shenjat qė do tė kenė mė shumė fat kėtė javė janė...
Horoskopi javor 15 Janar 2018 - 21 Janar 2018. Shenjat qė do tė kenė mė shumė fat kėtė javė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/01/2018 20:40

Sipas Perspekti kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje. Shpresojmė tė informoheni nė mėnyrėn mė tė mirė.

Dashi

Edhe ata qė nuk kėrkojnė menēuri e fitojnė atė nėpėrmjet pėrvojės sė jetės. Kėtė javė, do tė habiteni nga ajo qė shihni. Ju keni kontrollin e fatit tuaj. Pa marrė parasysh se sa e tmerrshme duket situata, ajo mund t'ju transformojė. Toka nėn kėmbėt tuaja ėshtė pjellore. Do pėrjetoni rritje ekonomike.

Demi

Pa marrė parasysh se sa mirė jeni, mos luftoni kundėr rritjes.Vazhdimi juaj, aventura e ardhshme e madhe, pret. Nėse preferoni ta mbani privatėsinė tuaj, njė gjė ėshtė e sigurt: nėse doni qė dikush t'ju japė dashurinė e tyre, duhet tė tregoni edhe ju ndjenjat tuaja.

Ndėrsa Venusi ndryshon shenjat kėtė javė, pavarėsisht sa e madhe ėshtė zemra juaj, nėse nuk shpreheni nuk do i keni mirė gjėrat.

Binjakėt

Thėnia "mungesa e bėn zemrėn tė rritet" ka njė kuptim tė fshehtė: mungesa e drejton progresin dhe rritjen. Ju keni nevojė tė mbushni boshllėkun me diēka tė re. Ndjenja e zbrazėt qė keni, mund tė tronditet pasi ju zbuloni jo vetėm atė qė kėrkoni, por edhe si ta merrni.

Gaforrja

Ju jeni njė nga ndikuesit e natyrshėm tė jetės. Njerėzit dėgjojnė atė qė thoni dhe rregullojnė jetėt e tyre nė pėrputhje me rrethanat. I vetmi person qė nuk e sheh kėtė... je ti! Ju dyshoni nė fuqitė tuaja tė bindjes. Rrethanat e kėsaj jave mund t'ju detyrojnė tė pranoni se jeni tė aftė dhe tė fuqishėm. Dhe rezultatet do tė jenė mė pozitive se sa imagjinoni.

Luani

Ekziston njė mundėsi e fortė qė ju jeni nė prag tė marrjes sė njė vendimi bazuar nė njė supozim. Para se tė lėvizni mė thellė nė kėtė situatė, ia vlen tė merrni njė moment pėr tė rishikuar atė qė dini. Mund tė duket sikur po bėn njė hap pėrpara, dy hapa prapa, por ėshtė mė mirė se tė shkosh nė rrugėn e gabuar.

Virgjėresha

Ndonjėherė arsyeja e tė menduarit racional ėshtė pikėrisht ajo qė kėrkohet. Nėse ndaloni tė kėrkoni pėrgjigje tė mbinatyrshme dhe zbatoni mendjen tuaj, ju do tė llogarisni zgjidhjen mė tė drejtpėrdrejtė pėr sfidėn tuaj. Inteligjenca juaj mund tė krijojė rebelime. Me kreativitetin tuaj, ju mund tė ndėrtoni njė tė ardhme mė tė mirė.

Peshorja

Lidhja juaj e sundimtarit Venus me Uranin zbulon njė mėnyrė tė re nė tė cilėn ju jeni unik dhe i veēantė. Shprehni veten, jini kreativ, tė butė dhe kėrceni me jetėn.

Nėse veproni nė kėtė mėnyrė, kėtė javė pėr dikė do tė jeni "tė paharrueshėm".

Akrepi

Me Jupiterin dhe shenjėn tuaj qė pėrputhet aq mirė me Plutonin, ky ėshtė njė moment pėr tė marrė demin nga brirėt. Universi ju ofron me tė gjitha mjetet qė ju nevojitet pėr tė arritur atė qė doni. Duhet tė shikoni pėrtej metodave konvencionale pėr tė trajtuar ēėshtje tė vėshtira. Jini tė gatshėm tė eksploroni kėto rrugė, dhe kjo fitore do tė transformojė javėn tuaj.

Shigjetari

Shkencėtarėt kanė zbuluar se truri ynė fillon tė krijojė njė realitet tė ri nė kokėn tonė, kur ne jemi tė izoluar. Ndėrsa sundimtari juaj dhe Plutoni kombinohen janė inkurajues, ju mund tė filloni tė krijoni tė ardhmen tuaj tė dobishme kėtė javė.

Bricjapi

Kjo ndjenjė trishtimi me tė cilėn po luftoni tani mund tė shndėrrohet nė njė arsye tė ndritshme pėr tė parė tė ardhmen. Kjo ėshtė njė javė e mbushur me shpresė dhe pozitivitet. Ne tė gjithė duhet ta duam veten. Dhe edhe pse zakonisht jeni mė tė rreptė me veten, thellė e dini se e meritoni mirėsinė.

Ujori

Ku ėshtė drita nė fund tė tunelit? Ju keni qenė duke ecur duke u pėrpjekur pėr tė arritur shumė gjėra kėtė periudhė. Kur do tė pėrfundojė kjo ndjenjė kaotike? Ju keni mė shumė fuqi. Mund tė ndiheni nė panik, por do tė shihni se ēdo gjė ėshtė nėn kontroll tė pėrkryer. Kini besim te vetja juaj!

Peshqit

Ne tė gjithė kemi fuqinė pėr tė bėrė njė ndryshim. Ndėrsa sundimtari juaj dhe Plutoni bėhen bashkė kėtė javė, pėrdoreni pėr tė mirėn tuaj. Nuk janė vetėm terapistėt e trajnuar tė cilėt janė nė gjendje tė shėrojnė tė tjerėt. Ne tė gjithė e kemi kėtė aftėsi. Kur ndiheni tė lodhur ose tė pikėlluar, ju i transmetoni kėto ndjenja negative. Kėtė javė mund tė bėni njė ndryshim pozitiv pėr dikė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
YMKX+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.