Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko pėr automjete


Ju lutem kontrolloni ēmimin maksimal. Ēmimi maksimal duhet tė jetė mė i madh se ēmimi minimal!

Reklamat e fundit


Reklamė

Historiku i kompanisė japoneze Toyota starton nė vitin 1937 duke mbajtur me krenari emrin e njė lideri japonez nė tregun ndėrkombėtar.
Komentet (0)
Me njė dizajn tė ri tė inspiruar nga njė fytyrė e egėr, me linja tė pėrparme nė maskarino dhe parakolpe tė kromuara, Inf...
Komentet (0)
Kur flasim pėr markėn gjermane tė Volkswagen mund ta themi me siguri se ėshtė njė markė qė ka prodhuar gjatė gjithė kohė...
Komentet (0)
Perspekti ju tregon se cilat janė makinat mė tė shitura pėr vitin 2017.
Komentet (0)
Alfa Romeo na prezanton fuoristradėn e re pėr vitin 2018 "Stelvio Ti"
Komentet (0)
Lamborghini Aventador S, aty ku sportiviteti ndėrthuret me super-fuqi
Komentet (0)
Gėrryerja monotone e akullit nga xhami i shoferit dhe ngrirja mund tė bėhen me ndihmėn e kėsaj metode tė shpejtė dhe tė thjeshtė!
Komentet (0)
Gjigandi Gjerman i kompanisė BMW ka prezantuar sė fundmi modelin e ri tė serisė "M sport".
Komentet (0)
AMG ėshtė divizion i performancave tė larta nė automjetet Merecedes-Benz.
Komentet (0)
Lamborghini prezantoi dje mė nė fund modelin e saj tė parė SUV pas LM002, tė quajtur Urus! Publiku e pret kėtė makinė qė...
Komentet (0)
Tė gjithė e dimė qė tendencat e fundit nė pėrzgjedhjen e ngjyrave shkojnė nga nuancat mat, pra ato pa shkėlqim.
Komentet (0)
Prodhuesi Gjerman Mercedes, nė modelin A-Class qė e lancon gjatė vitit qė vjen, ka krijuar enterier shumė luksoz dhe me ...
Komentet (0)
Rivaliteti mes kompanive Porsche dhe Ferrari ėshtė duke u rritur nė masė tė madhe, ndėrsa kėtė e konfirmon gjenerata e r...
Komentet (0)
Prodhuesi Gjerman Mercedes, ka bėrė tė ditur se do ta vė nė prodhim modelin e ri AMG A45, por pa bėrė tė ditur asnjė detaj.
Komentet (0)
Kompania e modifikimeve tė makinave, ABT tani ka pėrforcuar SQ5 sportiv tė Audi.
Komentet (0)
Prodhuesi Spanjoll SEAT, ka ngritur sigurinė nė nivel shumė tė lartė, nė veturėn e re Leon Cristobal.
Komentet (0)
Lamborghini ėshtė bashkuar me Institutin e Teknologjisė sė Masaēusetsit pėr tė prezantuar konceptin e njė supermakine fa...
Komentet (0)
1000 kuaj fuqi ėshtė njė shifėr magjike qė e arrijnė shumė pak makina nė botė.
Komentet (0)
Ēdo ditė e mė shumė po flitet pėr 'zhdukjen' e makinave me naftė, gjersa makinat elektrike po zhvillohen mjaft shumė.
Komentet (0)
Ėshtė Gjermane. Bėhet fjalė pėr Volkswagen.
Komentet (0)
Pas njė fushate tė shkurtėr publicitare, Mitsubishi ka zbuluar konceptin e ri tė SUV-it nė Panairin e Tokios.
Komentet (0)
Prodhuesi Gjerman BMW, ka nisur aplikimin e gjuhės sė re dizajnuese dhe ndryshimet e para, i vėrejmė te modeli Z4.
Komentet (0)
Jemi mėsuar tė shohim nė filma aksion se si bandat kriminale dhe ato mafioze, pėrdorin pajisje tė avancuara dhe makina t...
Komentet (0)
Gjenerata e tretė e limuzinės coupe do tė ketė premierėn nė panairin e ardhshėm tė automobilave nė Los Anxhelos.
Komentet (0)
Aston Martin ka zbuluar makinėn e re DB11 Volante, qė do tė dalė nė treg nė vitin 2018.
Komentet (0)
Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr kėtė ēmim.
Komentet (0)
Supermakina Ferrari nė ditėt e sotme pėrditėsohet me modele tė reja tė ēdo lloj forme dhe madhėsie.
Komentet (0)
McLaren Special Operations ka prezantuar njė model tė ri qė ka dalė nė treg vetėm nė 6 njėsi.
Komentet (0)
Prodhuesi i makinave ofron deri nė 6,000 £ (7,750$) Britanikėve tė cilėt janė tė gatshėm tė blejnė njė Volkswagen tė ri ...
Komentet (0)
Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.
Komentet (0)
Kur mendojmė pėr prodhuesin mė tė madh tė makinave, mendja na shkon tek Toyota, ose Honda, ose Volkswagen.
Komentet (0)
Jeni mėrzitur nga Bugatti? Apo jeni nė dilemė mes makinave tė mrekullueshme Ferrari dhe Lamborghini?
Komentet (1)
Nėntė vite pėr tu krijuar, heroi hibrid i Japonisė tashmė ėshtė nė historinė e supermakinave.
Komentet (0)
Shfaqja e Jason Barlow tregoi modelet e krijuesve tė makinės Gjermane e cila ėshtė pothuajse e pėrfunduar, EClass i ri.
Komentet (0)
Nėse po mendon tė blesh njė makinė, atėherė lajmi i mirė ėshtė qė tashmė ke mė shumė zgjedhje se kurrė mė parė.
Komentet (0)
Kompania gjermane pėr rregullimin e makinave, Startech, ka zgjeruar ofertėn e saj me njė paketė tė re pėr modelin Discov...
Komentet (0)
Modeli X i kompanisė Tesla nuk ėshtė mė mister. Elon Musk, kreu i kompanisė Tesla ka zbuluar zyrtarisht makinėn e parė, ...
Komentet (0)
Mjegulla ėshtė makth i keq pėr tė gjithė shoferėt. Fenomeni qė na verbon, pa marrė parasysh se sa pėrvojė keni me timon,...
Komentet (0)
Modeli me rrotat e para aktive i BMW X1 do tė jetė mė i shtrenjtė se paraardhėsit e tij me rrotat e pasme aktive, por do...
Komentet (0)
Sipas tė dhėnave nga fabrika, modeli Audi TT RS Plus, me motor 2.5-litėr TFSI me 5 cilindra dhe me kapacitet prej 360 ku...
Komentet (0)
Kompania pėr rregullimin dhe dizajnimin e makinave, GWA ka pėrgatitur paketėn e re pėr modelin Mercedes-AMG GT, duke pėr...
Komentet (0)
Tė gjithė jemi mėsuar qė tė shohim modelin e thjeshtė tė biēikletave tė zakonshme me dy rrota, por ky ėshtė njė model i veēantė i realizuar nga druri.
Komentet (0)
Panairi i veturave nė Frankfurt ėshtė afėr pėrfundimit, por kjo nuk e ka ndalur Audi-nė qė tė prezantojė modelin e ri S8...
Komentet (0)
Lamborghini ka treguar planet se vitin e ardhshėm do tė shpalosė njė model "special" pėr tė festuar 100-vjetorin e lindj...
Komentet (0)
Nė mot me shi dhe mjegull, kur dukshmėria ėshtė e dobėt, pėrplasjet e makinave janė tė mėdha.
Komentet (0)
Bėni kėtė test psikologjik pėr tė zbuluar nėse jeni ?ndėshkuesi?, ?i arratisuri? apo ai qė i di tė gjitha.
Komentet (0)
Makinat janė tė krijuara qė tė shikojnė njė pengesė ?fantazmė? thjesht duke pėrdorur njė shėnjues me lazer.
Komentet (0)
Multimilioneri kinez Jia Yueting ka publikuar disa skica paralajmėruese tė rivalit tė Tesla Model S.
Komentet (0)
Radhitja e makinave ėshtė bėrė nė bazė tė pėlqimeve tė pėrdoruesve
Komentet (0)
Makina e re Audi "S4", tė paktėn tani pėr tani nuk mund tė fotografohet askund dhe ndoshta pikėrisht pėr kėtė modeli "S4...
Komentet (0)
Reklamė