Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 14 ofertat e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
14 oferta u gjetėn.
29,990L 19,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon Samsung Galaxy Note N7000 Shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire Ne kuti bashke me aksesoret e perfshire. Rrjeti 3G Ekran 5.3" Super AMOLED capacitive touchscreen Mbrojtje Corning Gorilla Glass Sistem Operativ Android v4.1.2 (Jelly Bean) Procesor Dual-core 1.4 GHz Cortex-A9 M... mė shumė
36,990L 33,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
TV Lobod 40" LED SMART Full HD LED-4018 DVBT2 Televizor SMART Android 4.4. Ju mundeson te lundroni ne internet dhe te perdroni aplikacionet Android - Aplikacione te para-instaluara: Twitter, YouTube, Facebook, Gmail. Madhesia e ekranit 40" (102 cm) Rezolucioni Full HD 1920 X 1080 pixels ... mė shumė
9,990L 6,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Ore Inteligjente GT08 me karte SIM Ktyen te gjitha funksionet e nje smartphone: telefonata, mesazhe, aplikacione e shume te tjera. Ekran HD touch screen me teknologji "perfect match" Me funksione per telefonin. Mund te telefononi direkt nga Ora Smart GT08 Kundra humbjes. te njofton kur je ... mė shumė
24,990L 22,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon me 2 karta SIM Rrjeti 4G LTE Hedhur ne treg ne Tetor 2015 Opsioni Fingerprint (Hapje nepermjet shenjes se gishtit) Ekran 5.5" Full HD 1080p RAM 2GB 16GB memorje Sistem Operativ Android 6.0.1 Marshmallow Procesor 8-Cores 1.5GHz Kamera Paresore 13MP Kamera Dytesore 5MP Kapacit... mė shumė
30,000L 28,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Procesori: intel dual core Rezolucioni: 1024x480 Display: 7" WiFi: PO RAM: 1 GB HARD DISK-U: 8 GB SISTEMI OPERATIV: Android 4.3 jeally bean Bluetooth: PO
210,000L 195,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
The Full HD DH1017 produces crystal clear, bright images, perfect for a broad range of applications including technical, advertising media and medical training where detail really matters. Full support for Crestron Roomview, Telnet, Extron IP Link, AMX dynamic device discovery and PJ-Link protoco... mė shumė
89,500L 86,500L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Specifications: - 108-Watt high output LED Moving Head Beam effect with 36x 3-Watt LEDs - 1 or 13 DMX Channels - 3 operational modes: DMX-512, Sound Active or Master/Slave - Dimming: 0% - 100% - 13.5-degree beam angle - Pan: 570-degree; Tilt: 240-degree - LED DMX 4-Button menu system - Stepp... mė shumė
210,000L 196,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
FEATURES 1400 Watt Digital Amplifier 18" Woofer, bass reflex housing Stereo crossover Switchable crossover frequencies Phase-reverse switch Electronic equalization, soft limiter and protection Stereo XLR input, Stereo XLR signal output PHYSICAL SPECIFICATIONS: Height: 665 mm Width: 505 m... mė shumė
17,990L 14,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese Desktopi: Modeli: Desktop HP Compaq dc7900 Intel Core 2 Duo Processor 3.0GHz RAM 2GB DDR2 Memorja HDD 160GB SATA Sistem Operativ Windows 7 Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB Karte zeri: Intel HD audio Controller... mė shumė
1,790L 1,290L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Bateri e Jashtme me kapacitet 4400mAh Karikon nje telefon 2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh) Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB Jetagjatesia: 1000 cikle karikim
700L 500L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Selfie stick manual, per te mos humbur asnje moment pa fotografuar.
3,080L 2,190L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set: Selfie Stick + Boks Bluetooth + Qese Uji
30,000L 26,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G PERMASAT (GJ X L X TH): 7.18 x 14.21 x 0.79 PESHA (G): 146 MADHESIA E EKRANIT: 720 x 1280 pixels, 5 inch TIPI I EKRANIT: Super AMOLED kapacitiv me prekje, 16M MEMORJA E BRENDSHME:8 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS:PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO WLAN: Wi-Fi 802.1... mė shumė
2,490L 1,740L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtoji udhėtimit tuaj kėnaqėsinė dhe sigurinė nė ēdo kohė. Materiali akrilik i mbrojtėses kundra diellit do tė bėjė tė mundur shpėrndarjen e rrezeve tė diellit. Nė mėnyrė tė sigurtė dhe tė efektshme do tė zvogėlojė rrezatimin e diellit gjatė ditės dhe dritat e makinave gjatė natės. Pėr nė mėngjes h... mė shumė