Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 4 bizneset e Kozmetikės dhe Estetikės nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
4 biznese u gjetėn.
B&B Hair Style
B&B Hair Style-Tirane,Albania po ben rreth 9 vjet ne treg.eshte nje sallon bukurie. Per 5 vjet ka operuar me punen e saje ne rrugen *Myslym Shyri* dhe 4 vjet ne Bulevardin Zhan D'Ark mbi Brryl tek Ma... mė shumė
Kozmetikė & Estetikė
Prane Martenitetit te Ri Tirane
INGLOT Cosmetics
Kompania Inglot e themeluar mbi 30 vite me pare nga Wojtek Inglot, nje kimist I ri qe ne ate kohe punonte ne departamentin R&D te nje kompanie farmaceutike. Qellimi I tij kryesor ishte te prodhon... mė shumė
Kozmetikė & Estetikė
TEG Tirane
Ola Beauty Center
OLA BEAUTY CENTER tashme operon ne treg qe prej vitit 2009, me paketa te ndryshme te trajtimeve te trupit, manikyr, pedikyr, parukieri dhe Make up tatoo. Me nje staf te kualifikuar prej 9 vitesh eks... mė shumė
Kozmetikė & Estetikė
Tirane
Sun Wellness Center
Ne ambjentet tona do te gjeni te gjitha pajisjet e nevojshme per shendetin tuaj trupor. Se bashku me pishinen e mbyllur dhe hapsiren e SPA, qendra SUN Wellnes eshte nje oaz ideal per mireqenien tuaj. ... mė shumė
Bukuria & Shėndeti, Kozmetikė & Estetikė
Kodra e Diellit Tirane
Reklamė