Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Kėrkoni diēka tė thjeshtė, por me shije mjaft komplekse?! Bėni njė sallatė me djathė dhe panxhar dhe ēdo pritshmėri e juaja do tė pėrmbushet...
Komentet (0)
Shefat Italianė e kanė njė zgjidhje kur vjen puna pėr t'u nderuar nė tavolinė. Ja cila ėshtė receta e tyre pėr sallatėn e Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri.
Komentet (0)
Shtojca mė e shėndetshme pėr drekė solemne! Nė vend tė majonezės pėrdoret kosi, i cili jep shije tė pėrsosur, freskuese.
Komentet (0)
Sallata jeshile ėshtė sallata mė tradicionale qė gjendet nė ēdo shtėpi.
Komentet (0)
Jemi mėsuar ta konsumojmė shalqinin vetėm nė mėnyrėn tradicionale, pa e ditur qė me tė mund tė bėjmė edhe sallata tė shijshme. Njėrėn prej tyre e tregojmė kėtu pėr ju.
Komentet (0)
Njė pjatė fantastike qė mund tė konsumohet nė ēdo kohė dhe e ftohtė.
Komentet (0)
Portokall is qėruar dhe i prerė me rriska
Komentet (0)
Kjo sallatė serviret e ftohtė
Komentet (0)
E urreni faktin qė tė gatuani dhe tė qėndroni pranė sobės me gjithė kėtė tė nxehtė? Ja disa ide tė thjeshta e tė shpejta.
Komentet (0)
Metodat si tė gatuajm njė sallat tė thjeshtė me pak artikuj si patate tė reja, bishtaja tė njoma, sallam dhe vezė tė ziera
Komentet (0)
Reklamė