Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Njerėzit shpesh shqetėsohen nėse janė tė mbrojtur nga mikrobet kur kryejnė udhėtime tė gjata dhe u duhet tė qėndrojnė pėr shumė orė nė mjedise tė mbyllura si nė aeroplan, tren apo autobus.
Komentet (0)
Kėto ditė, falė linjave ajrore me kosto tė ulėt, udhėtimi me aeroplan ėshtė bėrė i zakonshėm.
Komentet (0)
Rruga ėshtė mė e rėndėsishme se mbėrritja.
Komentet (0)
Stambolli ėshtė i bukur nė ēdo orė tė ditės, por momenti mė i bukur pėr tė shijuar madhėshtinė e kėtij qyteti ėshtė perėndimi.
Komentet (0)
Prej tė paktėn dy vitesh kisha planifikuar tė shkoja nė Theth, e bombarduar gjithandej nga imazhe tė bukura si tė dala nga pėrrallat.
Komentet (0)
Hienat nuk janė zakonisht njė kope miqėsore, por njė ėshtė parė nė mes tė njė kopeje tė egrėr ujqerish pėr herė tė parė.
Komentet (0)
Disa nga pamjet mė tė lavdishme tė botės mund tė shikohen vetėm nėse ju zgjasni qafėn tuaj.
Komentet (0)
Hoteli piktoresk prej akulli nė Suedi, shfaq suitat magjike dhe do tė hapet nė Dhjetor, i ndėrtuar me 5,000 tonė akull.
Komentet (0)
Nėse keni ėndėrr qė tė udhėtoni nėpėr botė dhe ta shihni atė me syrin e njė zogu, AirPano e realizon kėtė ėndėrr duke sjellė njė numėr fotografish tė kėtij lloji.
Komentet (0)
Njė ujėvarė ėshtė diēka e bukur dhe e fuqishme, gjithashtu edhe njė testament pėr zbulimet fizike.
Komentet (0)
"TheGuardian" ka bėrė njė fotoreportazh me 10 kanionet mė tė bukur nė Europė, ku vendin e dytė e ze kanioni i Matkės nė Maqedoni.
Komentet (0)
Ka mijėra skulptura nė tė gjithė botėn por disa prej tyre janė me tė vėrtetė tė mrekullueshme?
Komentet (0)
Pėr ata qė duan njė darkė me tė vėrtetė romantike, qyteti i Lin?anit nė provincėn Zhejiang tė Kinės, ėshtė i duhuri pasi nė kėtė vend ėshtė hapur njė restorant i ri lundrues.
Komentet (0)
Po kėrkoni pėr mėnyra tė reja sesi tė parandaloni mėrzitjen e fėmijeve qė janė tė ulur nė pjesėn e pasme tė makinės? Studiuesit sugjerojnė se duhet tė provoni njė iPad nė vend tė lojės I-Spy.
Komentet (0)
Monako ėshtė njė pėrzierje simpatike e sofistikimit, ekstravagancės dhe e shpenzimeve tė tepruara.
Komentet (0)
Arkitektėt gjermanė venė dorė kudo nė botė: Nga kopshti botanik i Shangait deri tek spitali i Shėn Peterburgut nė Rusi. Ekspozita "Arkitekturė Kontemporane - Made in Germany" nė Paris paraqet 40 vepra arkitekturore
Komentet (0)
A ju nevojitet njė pushim i shkurtėr, apo njė eskursion njėjavor? Shkoni nė njė vend tė ri, ose relaksohuni nė shtėpinė e familjes pranė detit.
Komentet (0)
Reklamė