Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 72 bizneset e Elektronikės nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
72 biznese u gjetėn.
2SC Computer
2sc Internet esht nje kompani e krijuar ne gusht te vitit 2009, me nje staf te kompletuar, te zgjedhur ne fushat e ndryshme te elektronikes dhe informatikes. Pune e palodhshme me korrektesi e pergjegj... mė shumė
Elektronikė
Kryqezimi i rruges se Prokurorise Burrel
355 mobile Shop
Dyqani me i madh i aksesoreve per smartphone dhe tablet.
Elektronikė
Tirane
3DZ Albania
3DZ ėshtė pėrfaqėsuesi i autorizuar i 3D Systems nė Europė. 3DZ Group ėshtė lider nė Europė me 9 zyra te shpėrndara nė Maltė, Itali, Shqipėri dhe Hungari. Angazhimi i 3DZ ėshtė pėrkujdesja ēdo javė n... mė shumė
Elektronikė
Pallati Albsig Tirane
ABTech Electronics
ABTech Electronics.
Elektronikė
Perballe Stadiumit Dinamo Tirane
Albania Electric
Ketu do te gjeni servis profesional, ndihme online per cdo problemi me kompjuterin tuaj.
Elektronikė
Tirane
Alternativ Computer Systems
Kompjutera, Aksesore, Servis, Laptop, Wireless, Kamera Sigurie, Network
Elektronikė, Shėrbime Kompjuterike
Durres
Amarildo R
Amarildo R eshte nje dyqan pajisjesh elektronike me cmime konkuruese dhe shume cilesore.
Elektronikė
Tirane
American Computers
Apple, Dell, Sony, iPhone, iPad, zbllokim iPhoni dhe cdo celular tjeter, Produkte me porosi
Elektronikė
Tirane
ASLV Albanian Sound, Lighting & Video
Kompania ASLV eshte lider ne tregun shqiptar, dhe me gjere, te sherbimeve audio, video dhe ndricimit. Pėrveē kėsaj, ofron zgjidhje kreative teknike pėr ngjarje, dasma, konkurse bukurie, ekspozita, kon... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Atom Computers
Qėndrojmė nė dispozicionin tuaj nga e Hėna nė tė Shtunė nga ora 08:30- 21:00 duke ju ofruar gamėn mė tė larmishme tė produkeve IT nga prodhuesit kryesore botėrorė. ATOM Computers eshte kompania me e ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike, Elektronikė
Tirane, Elbasan
AZA electronics
AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne ... mė shumė
Elektronikė
Lagja Liri Fier
AZA electronics
AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne ... mė shumė
Elektronikė
Vlore
AZA electronics
AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne ... mė shumė
Elektronikė
Prane Spitalit Hygeia Tirane
Bjordi Servis
Camera shop.
Elektronikė
Tirane
Bum.Al
Bum.al ėshtė platformė online ku ēdo individ apo subjekt mund tė kryejė veprimtari tregtare, tė blejė, tė shesė produkte/mallra nė mėnyrėn mė tė shpejtė dhe transparente. Bum.al ėshtė subjekt i reg... mė shumė
Elektronikė
Tiranė
Copier & Computer Center
CCC ėshtė kompania mė e rėndėsishme nė fushėn e rimarketingut nė Shqipėri. Objektivi i CCC ėshtė zgjerimi i tregut qė pėrdor produkte IT-system nė Shqipėri duke qenė selektiv nė pėrdorimin e produktev... mė shumė
Elektronikė
Laprake Tirane
Cult of Mac
Cult of Mac is a daily news website about the world of Apple. We publish a daily digest of news, reviews and how-tos. We have a great Apple Watch Store with awesome accessories; the highest-paying buy... mė shumė
Elektronikė, Media & Publikime
San Francisco, California
Dollari SHOP
Tek Dollari SHOP do tė gjeni tė gjithė aksesorėt qė ju nevojiten pėr telefonat tuaj, kompjutera, aparatė. Kontakt pėr ēdo lloj reklame
Elektronikė
Tiranė
E3 Computer
E3 Computer ,ofron markat me te mira te kompjuterave,laptopeve, dhe pajisjeve kompjuterike me cmimet me te mira ne treg!
Elektronikė
Perballe Parlamentit Tirane
Electronic Line Apple
ELECTRONIC LINE Apple Authorised Reseller eshte kompania me e madhe dedikuar elektronikes ne tendence dhe Apple . Kompania u themelua ne vitin 2001 nga nje ide e ekipit te inxhiniereve elektronik dhe ... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Reklamė