Faqet e dizajnuara dhe zhvilluara nga Perspekti
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Faqet e dizajnuara dhe zhvilluara nga Perspekti

Perspekti mundėson dizajnimin dhe zhvillimin e faqeve tė internetit si dhe tė CMS-ve (sistemet e menaxhimit tė faqeve)

Dizajnim dhe zhvillim i faqeve tė internetit nga Perspekti
Dizajnim dhe zhvillim i faqeve tė internetit nga Perspekti

Perspekti mundėson dizajnimin dhe zhvillimin e faqe tė internetit si dhe tė CMS-ve kur ėshtė e nevojshme.

Stafi i Perspektit ka dizajnuar dhe zhvilluar tė gjitha faqet e internetit tė www.perspekti.com sė bashku me CMS-n qė mundėson krijimin e faqeve tė reja, menaxhimin e faqeve tė krijuara mė parė si dhe menaxhimin e llogarive tė klienteve.

CMS-ja e dizajnuar dhe zhvilluar nga Perspekti pėr menaxhimin e llogarive, artikujve dhe reklamave nė njė platform tė vetme

CMS-ja e dizajnuar dhe zhvilluar nga Perspekti pėr menaxhimin e llogarive, artikujve dhe reklamave nė njė platform tė vetme

Pėr mė shumė detaje apo faqe specifike, jeni tė lutur tė na kontaktoni.

Artikuj tė ngjashėm
Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fM^`%

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė