Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Siguracione pėr pushime

Asnjė nuk duhet tė ndėrmarė njė udhėtim pa u siguruar mė parė pėr tė. Nuk ėshtė shumė e rėndėsishme nėse udhėtoni vetėm njė rrugė tė shkurtėr apo udhėtim rreth botės, e rėndėsishme ėshtė tė jeni tė siguruar nė ēdo moment tė pushimit.

Perspekti ju ofron njė listė tė gjerė kompanishė qė ofrojnė siguracione mbi njė numėr tė gjerė problemesh tė pa parashikuara si probleme mjeksore, valixhe tė humbura, anullime udhėtimi, etj. Menyra mė e mirė pėr tė zgjedhur siguracionin mė tė pėrshtatshėm dhe me ēmim mė tė ulėt pėr udhėtimin ose pushimin ėshtė tė shikoni kompani tė ndryshme nga lista e mėposhtme.

ANSIG sh.a numėron rreth 17,500 mijė klientė nė tė gjithė Shipėrinė. Shoqėria ka shtrirė aktivitetin e saj, nė tė gjithė territorin e Shqiperise ku perfshihen 11 Dege, 38 Zyra dhe mbi 120 pika shitje....
Komente (0)
Arjezi Travel & TOURS ofron BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE
Komente (0)
Erli Travel & Tours eshte Agjensi Udhetimi, Turizmi e Siguracionesh. Paketa per udhetime Turistike, Rezervim Hoteli, Bileta Avioni, Trageti, Autobuzi,
Komente (0)
AGJENSI "IDEAL" Travel & Tours. Outgoing & Incoming -BILETA TRAGETI. -BILETA AVIONI -BILETA AUTOBUZI. -REZERVIME HOTELI MBARE BOTEN. -PAKETA TURISTIKE VERORE DHE DIMERORE PER TE GJITHA VENDET E ...
Komente (0)
Rent a Car & Insurance
Komente (0)
Pėr tė vendosur rreth produktit optimal parasegjithash ėshtė e nevojshme qė nė mėnyrė objektive tė konstatohet se cilat janė kėrkesat dhe nevojat e klientit. Ndėrmjetėsi pastaj ėshtė nė gjendje qė pėr...
Komente (0)
Sigma Interalbanian VIG Sh.a operon nė tregun e sigurimeve ne Shqipėri dhe Kosovė prej me shume se 15 vitesh dhe eshte pjese e grupit mė tė madh tė sigurimeve, nė Evropėn Lindore dhe Qendrore, Vienna ...
Komente (0)
Reklamė