Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 4 produktet e Mjeteve Shkollore nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
7 produkte u gjetėn.
Cante per shkolle me Frozen
2,490L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:58
Cante per shkolle me personazhin e preferuar te femijeve, permban 2 xhepa per ndarjen e fletoreve dhe librave dhe 2 xhepa anesore.
Cante per kopesht
990L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:54
Cante per kopesht me princeshat e Disney.
Cante per shkolle
1,350L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
03-09-2016 18:58
Cante per shkolle, permban 2 xhepa per vendosjen e librave dhe fletoreve dhe 2 xhepa anesore.
Valixhe me Bojera
2,490L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:17
Valixhe me Lojra per Jashte Primo Giocofuori Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Tė pėrshtatshme pėr fėmijėt parashkollorė dhe nxėnėsit sepse zhvillojnė aftėsitė krijuese tė fėmijėve, nuk pėrmbajnė elementė kimikė tė dėmshėm. ...
Decograf Glitter Toy Color
100L
ebuy.al
Mjete shkollore
Shqiperi
21-08-2016 15:03
Shishe te vogla 25 ml I perdorshem per cdo objekt duke efektin e xixave; Me majen e holle lejojne kontrollin e plote te nxjerrjes se bojes per te dhene forma te ndryshme ne menyre perfekte; Diametri i majes eshte 0.7 mm; Pervec se mund te pikturosh mund edhe te shkruash.
Lapustila per Tabele te Bardhe
590L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Tirane
19-08-2016 08:25
Lapustila te cilat fshihen kollaj pasi shkruhet ne tabelen e bardhe Tharje e shpejte, intensitet te larte boje, fshihen lehtesisht me nje lecke te thate ose fshirese. Ngjyrat Blu, Jeshile, e Kuqe dhe e Zeze.
Cante Shkolle me Spiderman
2,990L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Tirane
19-08-2016 07:54
Cante Shkolle per Djem 2 ne 1 Spiderman Cante per djem shume e vecante. Mund te perdoret ne permasat e medha ose fale zinxhireve ndahet dhe perdoret si cante e vogel. Figura e Spiderman ne pjesen ballore eshte 3D. Produkt i vecante dhe praktik. Me dy xhepa rrjete anash per...
Reklamė