Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Fjala "matematikė" vjen nga gjuha e lashtė greke, qė do tė thotė mėsim, studim, shkencė, pėrveē kėsaj ajo pėrgjatė kohėve ka marrė njė kuptim mė tė ngushtė dhe mė teknik qė do tė thotė "studim matematik".
Komentet (0)
Matematika del natyrshėm nė trajtimin e llojeve tė ndryshme tė problemeve.
Komentet (0)
Simbolizmi modern ka njė sintaksė tė pėrcaktuar rreptėsisht e cila pėrshkruan informacione nė lidhje me njė teori tė cak...
Komentet (0)
Matematika u shfaq si rezultat i vėshtrimeve dhe pėrvojės sė njerėzve nė pėrballje me problemet dhe nevojat praktike.
Komentet (3)
Fjala "matematikė" vjen nga gjuha e lashtė greke, qė do tė thotė mėsim, studim, shkencė, pėrveē kėsaj ajo pėrgjatė kohėv...
Komentet (0)
Reklamė