Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Njė leksion i dobishėm mbi konceptet kryesore nė metodat e avancuara kėrkimore.
Komentet (0)
Fusha e shkencave shoqėrore ėshtė njė studim i integruar i shkencave shoqėrore dhe humane dhe pėrfshin njė studim sistem...
Komentet (0)
Reklamė