Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko pėr pushime

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr vendodhjen!
Data e fillimit tė pushimeve duhet tė jetė mė e vogėl se data e pėrfundimit tė pushimeve.

Reklamat e fundit

Numri i dhomave, sipas INSTAT ka arritur afėrsisht nė 18 mijė, ndėrsa numri i shtretėrve mė shumė se 41 mijė.
Komentet (0)
Parisi ėshtė si njė ėndėrr. Disa e kanė pasur prej kohėsh, disa tė tjerė, do vijė njė ditė dhe do e kenė... E rėndėsishm...
Komentet (0)
12 destinacione turistike qė duhen shmangur nė 2018, arsyeja do t'ju habisė!
Komentet (0)
Ndoshta tė gjithė e keni vizituar njė herė Parisin e me siguri keni bėrė foto poshtė apo brenda kullės pasi kulla ėshtė ...
Komentet (0)
Edicioni i vitit 2017 i "Reader's Choice Awards" i Conde Nast Traveler, kurorėzoi Tokion si qytetin mė tė mirė nė botė p...
Komentet (0)
Gjiganti "Lonely Planet" ka publikuar listėn me 10 vendet europiane, pėr t'u vizituar gjatė vitit 2018.
Komentet (0)
Qeniet njerėzore kanė lėvizur prej njė vendi nė njė vend tjetėr qė mijėra e mijėra vjet, ndėrsa, pėrgjatė gjithė histori...
Komentet (0)
Njė zbulim i papritur ėshtė njoftuar nga njė grup shkencėtarėsh, tė cilėt kanė gjetur njė "kontinent tė humbur" nėn ishullin Mauritius nė Oqeanin Indian.
Komentet (0)
Pėr shekuj me radhė, njerėzit supersticiozė i kanė cilėsuar disa objekte/vende vėrtet fatsjellėse.
Komentet (0)
Gjigantėt e Lonely Planet kanė publikuar listėn me 10 vendet europiane, pėr t'u vizituar gjatė vitit 2018.
Komentet (0)
Ujėvara e Mirushės, ndodhet nė fshatin Llapēevė tė Komunės sė Malisheves dhe padyshim llogaritet nga atraksionet mė tė v...
Komentet (0)
Nė afėrsi tė Tiranės janė dy fshatra me emrin Priskė, e nė fakt janė Priska e Madhe dhe e Vogėl. Gjenden nė lindje tė T...
Komentet (0)
"Sekrete tė Mrekullueshme tė Botės" ėshtė njė guidė e publikuar sė fundmi nga Lonely Planet, i cili synon qė t'u tregojė...
Komentet (0)
Kjo shpellė duket sikur ėshtė nxjerrė nga pėrrallat.
Komentet (0)
Tregjet e Krishtlindjeve janė bėrė pjesė e rėndėsishme e sezonit festiv. Ato ofrojnė mundėsi pėr mjeshtrit qė tė shesin mallrat e tyre dhe vizitorėt tė gjejnė dhurata unike.
Komentet (0)
Udhėtimi ėshtė oksigjen. Ēdokush e ka nė bindjen e tij se sa herė ndėrmerr njė rrugė tė largėt, vetvetiu pėrfshihet nga ...
Komentet (0)
Shumica e njohin Greqinė pėr plazhet e bukura dhe kuzhinėn e shijshme qė ka, por ndryshe nga kėto, Greqia posedon edhe m...
Komentet (0)
Franca ėshtė njė vend i madh dhe ka rregulla tė ndryshme dhe zakone sociale nė pjesė tė ndryshme tė saj.
Komentet (0)
Tė gjithė ne kemi tradita tė ndryshme, kultura tė ndryshme, ritualė tė ndryshėm dhe praktika tė tjera fetare.
Komentet (0)
Shqipėria, vitet e fundit, ka qenė nė radarin e shumė mediave tė huaja, tė cilat thurnin lavde mbi bukuritė natyrore dhe...
Komentet (0)
A jeni tė lodhur nga sugjerimet e mėrzitshme dhe tė zakonshme qė miqtė ju kėshillojnė tė vizitoni?
Komentet (0)
Qyteti karakteristik i njerėzve tė urtė dhe mikpritės, i luleve, kėngėve popullore lirike me saze, qyteti i verės por veēanėrisht i glikove unikale, vetėm gjatė kėtij sezoni u vizitua nga rreth 25 mijė turistė, vendas dhe tė huaj.
Komentet (0)
Njė ndėr gjėrat e para qė shumica prej nesh bėjnė pėrpara se tė nisen me pushime ėshtė ndryshimi i gardėrobės. Por pse t...
Komentet (0)
Edhe pse duket sikur sa mė i madh tė jetė njė qytet aq mė shumė i pasigurt ėshtė, jo gjithmonė ky paragjykim ėshtė i sak...
Komentet (0)
Ke pritur me javė e muaj pėr ditėn nė tė cilėn mė nė fund do tė shkosh me pushime. Atė ditė nuk do tė kesh mė klientė tė...
Komentet (0)
Pushimet 1 apo 2 ditore apo siē i quajmė ndryshe, pushimet pasive, kėshillohet tė kalohen pranė ndonjė liqeni.
Komentet (0)
Teknologjia nuk shkon kurrė me pushime! Ky ėshtė rezulati i njė studimi tė "Booking" i cili konsiderohet koloseu i preno...
Komentet (0)
Sot ėshtė e premte, fundjavė dhe tė gjithė kemi nevojė tė shkėputemi dhe tė pushojmė.
Komentet (0)
Tajlanda njohet ndryshe edhe si toka e buzėqeshjeve.
Komentet (0)
U prezantojmė restorantin e parė nėnujor tė Evropės, qė do tė hapet nė Norvegji nė fillim tė vitit 2019 dhe qė do tė shė...
Komentet (0)
Lumenj qė rrjedhin nga shpatet kanė krijuar mrekulli natyrore me bukuri tė rrallė, tė quajtura ujėvara.
Komentet (0)
Pėr tė kaluar pushimet dimėrore apo qoftė dhe pėr tė pushuar nė fundjavė Shqipėria ka vende mjaft tė bukura tė cilat ja ...
Komentet (0)
Fillimi i njė viti tė ri po afron dhe listat me tendencat mė tė fundit, destinacionet e propozuara dhe gjithēka tjetėr k...
Komentet (0)
Gazeta prestigjioze "The Independent" ka pėrpiluar njė hartė me vendet e rrezikshme pėr turistėt qė zgjedhin tė udhėtojn...
Komentet (0)
Tė vendosura nė ishullin Bohol tė Filipineve, Kodrat e Ēokollatės janė njė mister pėr vendasit dhe vizitorėt.
Komentet (0)
"Kristiansand Beach" nė Vest-Agder tė Norvegjisė ėshtė plazhi mė i shtrenjtė dhe pėr njė ditė do tė shpenzoni sė paku 51.82 funte.
Komentet (0)
Mali i Zi ėshtė njė nga vendet mė tė bukura qė mund tė vizitoni, i quajtur ndryshe si perla e Mesdheut, ky vend ėshtė un...
Komentet (0)
Nėse jeni nė dilemė se cilat vende duhen vizituar pėr pushime, duke llogaritur edhe pjesėn e buxhetit sjellim alternativ...
Komentet (0)
Studimet gjatė viteve kanė treguar njė lidhje mes njė teprie tė dopaminės nė tru dhe prirjes pėr t'u angazhuar nė sjellj...
Komentet (0)
Pas pushimeve verore kthimi nė punė mund t'ju ketė demoralizuar paksa.
Komentet (0)
Muaji Tetor ėshtė ndėr muajt mė tė mirė pėr tė bėrė disa ditė pushime.
Komentet (0)
Vjeshta po vjen me peizazhin mahnitės, motin e butė dhe me ushqimet karakteristike. Por a e dini se vjeshta ėshtė gjitha...
Komentet (0)
Pak rėndėsi ka se ku po udhėton nė botė, ti do tė hash patjetėr.
Komentet (0)
Nga plazhet mė tė famshme e deri tek kėshtjella e Drakulės, mė poshtė do tė gjeni disa prej qyteteve mė tė bukura por mb...
Komentet (0)
Plazhet e jashtėzakonshme, pamja, vendet historike, "Syri i Kaltėr", ēmimet e arsyeshme, janė disa nga arsyet qė Saranda...
Komentet (0)
"Abbronzati o rimborsati" nė Itali paraqet principin e rikthimit tė parave. Nė kėtė mėnyrė pushuesit nė pjesėn veriperėn...
Komentet (0)
Nėse klikoni "muaj mjalti" nė Google me shumė mundėsi do tė arrini tė gjeni destinacionet mė romantike, luksoze dhe qė d...
Komentet (0)
Qytete tė ndryshme kanė prodhuar arkitektė tė cilėt kanė projektuar objekte qė njihen botėrisht pėr karakteristikat e ty...
Komentet (0)
Dėshira e patundueshme pėr tė eksploruar mjedisin ku jetojmė ėshtė e mbjellė thellė brenda nesh.
Komentet (0)
Higjiena dhe pastėrtia janė gjėrat e para qė tėrheqin vėmendjen. E kjo tėrheqje e vėmendjes tani po ndodhė edhe nėpėr ndėrtesa, qytete e shtete.
Komentet (0)
Reklamė