Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 156 bizneset e Arsimit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
156 biznese u gjetėn.
AAB University
Kolegji AAB ėshtė institucioni i parė jopublik i arsimit tė lartė nė Kosovė Nė fillimet e tij institucioni ynė ofroi programe studimore nga fusha e Artit dhe Komunikimit Masiv duke u zgjeruar vazhd... mė shumė
Arsim
Zona Industriale Prishtine
Abraham Lincoln
Qendra Lincoln e Shqipėrisė ėshtė njė institucion arsimor i pėrkushtuar tė pajisė brezat e udhėheqėsve aktualė dhe tė ardhshėm me aftėsitė mė tė mira nė gjuhė, komunikim dhe profesion. Vizioni i Q... mė shumė
Arsim
Tirane
ADEL Co Sh.p.k.
Adel Co sh.p.k ka per objekt aktivitete ne fushen e shtypit dhe te botimeve import - eksport. Ajo funksionon si shtepi botuese, shtypshkronje per leter, plastic karton, te gjitha llojet e shtypit, sht... mė shumė
Arsim
Tirane
Adrion LTD
Letėrsi apo literaturė, art apo shkencė, filozofi apo ekonomi, janė vetėm disa prej kategorive ku mund tė bėni zgjedhjen tuaj. Mund tė kryeni porosi tė veēanta, por gjithashtu mund tė gjeni nė ēdo m... mė shumė
Arsim
Tirane
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Akademia e Film dhe Multimedias Marubi ėshtė krijuar nė vitin 2004 me leje tė veēantė tė Qeverisė Shqiptare. Si institucion i arsimit tė lartė, ėshtė shkolla e parė e Filmit dhe Televizionit nė Shqi... mė shumė
Kinema & Teatėr, Arsim
Kinostudio Tirane
Akademia e Rendit
Me ligj, policia ka institucionin e saj arsimor pėrgjegjės pėr formimin, specializimin dhe kualifikimin e punonjėsve tė strukturave tė Policisė sė Shtetit tė nivelit operues, administrativ dhe menaxhe... mė shumė
Arsim
Sauk Tirane
Akademia Ushtarake
Akademia Ushtarake "Skenderbej" ne Tirane eshte shkolle e larte e nivelit ushtarak.
Arsim
Tirane
Alb-Vlora
Ofrojmė kurse Matematike pėr shkollė 9-vjeēare dhe tė mesme, Fizike pėr shkollė 9-vjeēare, Informatike pėr shkollė 9-vjeēare (programet bazė). Pregatitje pėr proēesin mėsimor, provimet e lirimit dhe... mė shumė
Arsim
Astir Tirane
Alba Toner
Alba Toner kryejne aktivitetet e rigjenerimit, rimbushjes, testimit dhe amballazhimit te cartucave te printerave laser e inkjet per te gjitha llojet e printerave . Alba Toner me nje eksperience 13 v... mė shumė
Arsim
Tirane
Albania's Business Generation
Albania's Business Geberation ėshtė njė organizatė e nisur nga tė rinj nė Mars tė 2016 pėr tė fuqizuar sipėrmarrjen tek tė rinjtė.
Arsim
Kompleksi Usluga Tiranė
Albanian College Tirana
ACT gives students a world-class, comprehensive education from Early Years 1 (age 3) through Grade 11 with Grade 12 being added next year. Students learn to think, act independently, take ownership... mė shumė
Arsim
Tirane
Albanian Qatar Foundation
QATAR CENTER hap kurse te Gjuhes Frenge ne oraret mbazdite.Nje investim per te ardhmen tuaj garantojne cilesi ne mesimdhenie dhe punojme me cmimet me konkuruese ne treg. Secili nivel finalizohet me nj... mė shumė
Arsim
Rethrrotullimi Zogu i Zi Tirane
Albas Office
Albas Office eshtė njė qėndėr distribucioni e cila ofron me shumicė dhe pakicė kancelari, libra dhe mjete shkollore. Tė gjitha kėto i gjeni nė njė vend, mė ēmim dhe cilėsi mė lirė se kudo. Artikuj... mė shumė
Arsim
Tirane
ARDEX CONSULTING SH.P.K.
Shoqeria Ardex-Consulting Sh.p.k. eshte shoqeri financiare e krijuar ne daten 12.06.2003 me nr 23844 ne Tirane.Shoqeria ka si qellim hartimin e pasqyrave financiare ,konsulencave financiare dhe fiskal... mė shumė
Arsim
Tirane
Aulivia Albania
Kompania jonė ėshtė krijuar qė nė vitin 1994. Ne bashkėpunojmė me firma serioze italiane dhe kemi eskluzivitetin e Arca - Mobili Per Ufficio. Jemi specializuar nė fushat e mėposhtme: Mobilje pėr ... mė shumė
Arsim
Tirane
Bibloteka Kombetare e Shqiperise
Bibloteka Kombetare e Shqiperise.
Arsim
Sheshi Skenderbej Tirane
Buneci Center
Buneci - Kurse kompjuterie, teknik kompjuteri, kurse design grafike, kuse webmasteri, kurse per network, rrjete kompjuterike, office etj. Riparim kompjuteri, deklarime te ndryshme ne fushen ekonomike ... mė shumė
Arsim, Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Canadian Institute of Technology
The Canadian Institute of Technology (CIT) also known as Instituti Kanadez i Teknologjisė (IKT), is a for-profit university located in the Zayed Center, Tirana, Albania. The start-up of this institut... mė shumė
Arsim
Tirane
Creative Center Albania
Qendra e Gjuheve te Huaja dhe Kompjuterit CREATIVE CENTER ALBANIA mundeson specializime dhe kontrata pune per Mjek ose Studente te sapodiplomuar ne mjeksi me qellim specializimin ose punesimin e tyre ... mė shumė
Arsim
Tirane
Diploma & Projekte
Bejme Detyra kursi,Projekte kursi, Diploma dhe Redaktime te ndryshme. Institucioni yne ofron Redaktime dhe Punime profesionale per studente.
Arsim
Tirane