Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Pa atė kabullin qė ushqen baterinė e laptopit tonė jemi tė humbur, sidomos nė ato raste kur edhe ajo pak ngarkesė qė ka mbetur shkarkohet me shumė shpejtėsi.
Komente (0)
Laptopi sot ėshtė mjeti mė i popullarizuar pėr punė.
Komente (0)
Pėrpara se tė filloni tė pėrdorni laptopin tuaj tė ri, kushtojini pak kohė mirėmbajtjes sė kompjuterit dhe disa programeve qė duhet tė instaloni jo vetėm pėr ta mbajtur laptopin tuaj tė sigurt, por pėr tė siguruar qė ju mund tė merrni gjithēka qė keni investuar mbrapsht.
Komente (0)
Kompjuteri personal nė tė ardhmen e afėrt do tė ndizet me njė komande zanore, duke shfrytėzuar njė asistent virtual si Cortana e Windows 10, sistemi operativ i sapodalė nga Microsoft.
Komente (0)